Informacje15 kwietnia 2009, 00:00,

Radio Bagdad wystąpi na Muzycznym Piątku Góra Kalwaria

Ośrodek Kultury Góra Kalwaria zaprasza na koncert kolęd i pastorałek, który odbędzie się w ramach cyklu koncertów pod tytułem MUZYCZNE PI¡TKI w Górze Kalwarii. Już w najbliższy piątek 17 kwietnia 2009 roku, o godzinie 20:00 na scenie Kina Uciecha (ul. Ks. Sajny 14, Góra Kalwaria), wystąpi RADIO BAGDAD. Wstęp 5 zł. Informacja pochodzi z serwisu mieszkańców GoraKalwaria.net (współpracują z nami). Serdecznie zapraszamy mieszkańców na koncert zespołu Radio Bagdad w Górze Kalwarii.

Radio Bagdad - Czas Naszych Czasów

Radio Bagdad to połączenie energii, wokalnych melodii i kontestacji. Wypracowana dewiza - oszczędność formy i maksimum ekspresji, najlepiej uwydatnia się na koncertach. Zespół stylistycznie oscyluje na granicy rocka i punka. Trio powstało wiosną 2004 roku w Gdańsku. Radio Bagdad tworzą: Sielak (głos, gitara, teksty), Dzik (bas, głos), Majones (perkusja, głos okazjonalny). Więcej informacji na stronie: www.radiobagdad.art.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Góra Kalwaria

Informacje15 kwietnia 2009, 00:00,

W Piasecznie powstaje Piaseczyńska Szkółka Wędkarska

Polski Związek Wędkarski Zarząd Koła nr 17 Piaseczno, ogłasza nabór dziewcząt i chłopców w wieku 8-14 lat do nowo tworzonej szkółki wędkarskiej. Początek zajęć przygotowujących do sportowego łowienia ryb - MAJ 2009. Uczestnikom piaseczyńskiej szkółki wędkarskiej, zapewniony będzie podstawowy sprzęt wędkarski. Zapisy i wszelkie informacje udzielają instruktorzy pod numerami telefonów: 0695-492-398 oraz 0605-518-603, lub osobiście w sklepie wędkarskim "Murena" przy ulicy Sienkiewicza 3 w Piasecznie. Informacja, pochodzi ze strony internetowej Koła nr 17: www.splawik17.pl (współpracują z nami).
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno