Informacje28 grudnia 2012, 00:00,

PWiK przejmie obsługę klientów PT Elmar

List Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno do mieszkańców: Uprzejmie informuję, że z dniem 31 grudnia 2012 r. kończy się termin obowiązywania umowy zawartej pomiędzy Gminą Piaseczno a P.T. ELMAR w sprawie zbiorowego zaopatrzenia w wodę oraz eksploatacji stacji i sieci wodociągowych na terenie Gminy Piaseczno.

Od 1 stycznia 2013 r. eksploatację w/w urządzeń wodociągowych przejmuje Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Piasecznie Sp. z o.o. (100% udziału Gminy Piaseczno). W związku z powyższym informuję, że dotychczasowe umowy ELMAR-u zawarte z mieszkańcami w sprawie dostaw wody tracą swoją ważność z dniem 31 grudnia 2012 r. Zapraszam wszystkich mieszkańców do podpisywania nowych umów na dostawę wody z Przedsiębiorstwem Wodociągów i Kanalizacji w Piasecznie Sp. z o.o. ul. żeromskiego 39, 05-500 Piaseczno, tel. 22 7015400 lub 22 7502320. Więcej informacji www.pwikpiaseczno.pl

PWiK Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Piasecznie

Osoby, których będzie dotyczyła zmiana, można podzielić na dwie grupy: klientów, którzy posiadają już umowę z PWiK na odbiór ścieków oraz odbiorców, którzy dotychczas nie podpisywali żadnych dokumentów o współpracy z przedsiębiorstwem. To rozróżnienie będzie istotne w przypadku dopełniania formalności. – Oczywiście wszyscy zainteresowani zostaną przez nas odpowiednio wcześniej powiadomieni, ale już dziś zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami przedsięwzięcia. - mówi Artur Woźniakowski prezes zarządu PWiK.

Jesteś klientem PWiK i PT Elmar Mamy dobrą wiadomość dla osób, będących klientami Elmaru i posiadających już umowę z Przedsiębiorstwem Wodociągów i Kanalizacji na odprowadzanie ścieków. W tym przypadku odbiorcy nie będą musieli wypełniać żadnych dodatkowych dokumentów. Wynika to z zapisu w paragrafie 24 „Umowy o odprowadzanie ścieków”. Automatycznie zostaną objęci świadczeniami PWiK w zakresie dostarczania wody z dniem 1 stycznia 2013 roku.

Jesteś klientem wyłącznie PT Elmar Jednak pozostali odbiorcy - klienci Elmar - będą zobowiązani do podpisania nowej umowy na zaopatrzenie w wodę. Aby ułatwić i usprawnić całą procedurę, PWiK przygotowało specjalne pakiety, które są już dystrybuowane bezpośrednio do dotychczasowych klientów Elmaru.

W materiałach znajduje się między innymi: umowa, ulotka ze szczegółową instrukcją oraz koperta zwrotna zwolniona z opłat pocztowych. Umowę trzeba wypełnić i odesłać do PWiK Piaseczno lub dostarczyć osobiście do Biura Obsługi Klienta. Następnie, po wprowadzeniu danych do systemu, klienci otrzymują korespondencyjnie oryginał umowy podpisany przez przedsiębiorstwo.

Informacje29 grudnia 2012, 00:00,

Nieodpłatna zbiórka odpadów segregowanych w ramach mobilnego Punktu Zbierania Odpadów

Urząd Miasta i Gminy Góra Kalwaria poinformował, że od 2 stycznia do 30 czerwca 2013 roku, zostanie zorganizowana nieodpłatna zbiórka odpadów segregowanych w ramach mobilnego Kontrolowanego Punktu Zbierania Odpadów Segregowanych. Zbiórka odpadów będzie odbywać się w miejscach, które były wyznaczone w poprzednich latach, w godzinach od 12.00 do 18.00. Zachęcamy mieszkańców do zapoznania się z harmonogramem: 2013rok.pdf oraz regulaminem pracy mobilnego punktu: regulamin.pdf.

NIEODP£ATNA ZBIÓRKA ODPADÓW SEGREGOWANYCH W RAMACH MOBILNEGO PUNKTU ZBIERANIA ODPADÓW SEGREGOWANYCH