Informacje26 lipca 2015, 10:00,

Puchar Wisły 2015 w Narciarstwie Wodnym w Slalomie Góra Kalwaria

Serdecznie zapraszam do udziału w zawodach sportowych - Puchar Wisły 2015 w Narciarstwie Wodnym w Slalomie. Zawody odbędą się 26 lipca 2015r. (niedziela) w rejonie tamy dojazdowej nad Wisłą w Górze Kalwarii. Program: godz. 10.30-11.00 - zapisy na plaży przy tamie, godz. 11.00 - rozpoczęcie nauki pływania oraz zawodów w narciarstwie wodnym w slalomie na torze narciarstwa wodnego ustawionym na rzece.

Puchar Wisły 2015 w Narciarstwie Wodnym w Slalomie Góra Kalwaria

Uwaga: wymagana zgoda rodziców lub opiekunów na udział dziecka w imprezie. Sprzęt sportowy i asekuracyjny zapewnia organizator. Udział w zawodach jest bezpłatny! Organizator: Sekcja Narciarstwa Wodnego „Vistula Góra Kalwaria” - Piaseczyńskie WOPR. Wsparcie finansowe: Gmina Góra Kalwaria.

Piotr Rytko - Sekcja Narciarstwa Wodnego VISTULA Góra Kalwaria

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=9&t=7071
Informacje25 lipca 2015, 18:00,

Dwa wymiary Gitary - koncert akustyczny Adam Palma i Leszek Cichoński w Tarczynie

25 lipca 2015 roku o godz. 18.00 zapraszamy na koncert akustyczny w wykonaniu Adama Palma i Leszka Cichońskiego pt.: Dwa wymiary Gitary. Wstęp wolny. Dwóch wybitnych gitarzystów, laureatów Guitar Awards 2014 wystąpi w Tarczynie. Oprócz solowych fragmentów, podczas których Leszek Cichoński zabierze nas w krainę bluesa, zagra akustycznie utwory Hendrixa, Nalepy i kilka swoich autorskich piosenek, a z Adamem Palmą przeniesiemy się do międzywojennego Paryża, countrowego Nashville i funkowo-rockowych lat70-dziesiątych, obaj gitarzyści wystąpią również wspólnie grając standardy bluesowe, jazzowe oraz własne kompozycje.

Adam Palma to ceniony na świecie, poruszający się po wszystkich gatunkach muzyki, wirtuoz gitary akustycznej. Zapraszany przez najwybitniejszych gitarzystów takich jak Tommy Emmanuel czy Al Di Meola do wspólnych koncertów, współpracował również ze śmietanką polskiej sceny muzyki rozrywkowej. Wykładowca gitary na Uniwersytecie w Salford i na warsztatach gitarowych na całym świecie.

Przeczytaj też: Wakacyjna podróż z Kolejką Wąskotorową

Leszek Cichoński - ceniony polski gitarzysta (kompozytor, autor podręczników i telewizyjnych kursów dla gitarzystów). Występował na największych festiwalach bluesowych na świecie m.in. Monterey Bay Blues Festival w Californi i Narooma Blues Festival w Australii. Najbardziej spektakularnym przedsięwzięciem realizowanym przez niego jest „Thanks Jimi Festival” oraz Gitarowy Rekord Guinnessa, który organizuje co roku 1 maja we Wrocławiu. W 2014 roku zagrało razem 7344 gitarzystów bijąc ponad trzykrotnie amerykański Rekord Guinnessa. Dzielił scenę z najwiekszymi gigantami gitary jak Steve Morse i Steve Vai. Dwa ostatnie albumy Cichońskiego : CD + DVD "Cichoński -The Best of Studio and Live" i autorski "Soba gram" były nominowane do nagrody Fryderyki 2009 i 2012. Jest laureatem nagrody Guitar Awards 2014 „Najlepszy Polski Gitarzysta Bluesowy”. W programie koncertu artysta wykona własne wersje utworów Jimiego Hendrixa , Tadeusza Nalepy a przede wszystkim refleksyjne piosenki z autorskiej płyty "Sobą gram".

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=21&t=11299