Informacje24 lipca 2013, 00:00,

Puchar Wisły 2013 w Narciarstwie Wodnym

Sekcja Narciarstwa Wodnego Vistula Góra Kalwaria serdecznie zaprasza do udziału w zawodach sportowych: Puchar Wisły 2013 w Narciarstwie Wodnym, który odbędzie się w niedzielę 28 lipca 2013 roku. Miejsce: Tama dojazdowa w Brzuminie / Ostrówiku gmina Góra Kalwaria. Organizator: Sekcja Narciarstwa Wodnego „Vistula Góra Kalwaria” - Piaseczyńskie WOPR. Wsparcie: Gmina Góra Kalwaria, Szkolny Związek Sportowy Warszawy i Województwa Mazowieckiego - Urząd Marszałkowski Woj. Mazowieckiego, Warszawski Okręgowy Związek Motorowodny i Narciarstwa Wodnego. Zapraszamy na Puchar Wisły w Narciarstwie Wodnym.

Puchar Wisły 2013 w Narciarstwie Wodnym

Puchar Wisły 2013 w Narciarstwie Wodnym:
10.30 - 11.00 – zapisy na plaży przy tamie,
11.00 - rozpoczęcie zawodów w narciarstwie wodnym w slalomie kobiet i mężczyzn na torze narciarstwa wodnego ustawionym na rzece.

Uwaga: wymagana zgoda rodziców lub opiekunów na udział dziecka w imprezie. Sprzęt sportowy i asekuracyjny zapewnia organizator. Udział bezpłatny! Treningi i nauka pływania na nartach 27 lipca 2013 r. (sobota) od godz. 12.00

autor/źródło: Sekcja Narciarstwa Wodnego Vistula Góra Kalwaria

Informacje24 lipca 2013, 00:00,

Wycieczka do Centrum Nauki Kopernik

Sołectwo Chojnów zaprasza dzieci z Chojnowa, Orzeszyna i Pilawy na wakacyjną wycieczkę do Centrum Nauki Kopernik. Wycieczka odbędzie się 7 sierpnia 2013 roku. Koszt – 20 zł Wycieczka skierowana jest dla dzieci w wieku szkoły podstawowej i gimnazjum - ilość miejsc ograniczona (decyduje kolejność zgłoszeń). Zapisy i wpłaty do 31.07.2013 r. u Sołtys Chojnowa pani Krystyny Staniszewskiej - Chojnów ul. Partyzantów 43 tel: 501-089-431 Wycieczka sfinansowana z funduszu sołeckiego sołectwa Chojnów. Serdecznie zapraszamy.

Wycieczka do Centrum Nauki Kopernik
autor/źródło: Stowarzyszenie Radosna Wieś