Informacje19 marca 2012, 00:00,

Przywitaj wiosnę w Greenup Fitness Club


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


W powietrzu pachnie wiosną. Pierwsze promienie marcowego słońca sprawiają, że zrzucamy z siebie zimowe swetry, czapki i kurtki. Jesteśmy lżejsi o kilka kilogramów odzieży, ale co zrobić z kilogramami, które    zgromadziły się w naszym organizmie przez długą zimę?Na szczęście znamy na to sposób! Efekty długich zimowych kolacji jesteśmy w stanie pokonać przez odpowiednią dawkę ruchu za zajęciach grupowych lub treningach personalnych w Greenup Fitness Club.W trosce o naszych Klubowiczów zadbaliśmy o bogaty i dynamiczny program zajęć. Przychodząc do nas znajdziecie wszystko, czego zapragnie wasze ciało i dusza i będziecie się mogli cieszyć słoneczną wiosną i piękną sylwetką.Dla tych, którzy lubią ćwiczyć z innymi...

Proponujemy zajęcia grupowe, które mobilizują do wysiłku i systematyczności. Patrząc na wysiłek innych mamy dodatkową motywację, żeby podjąć wyzwanie i tak szybko nie rezygnować.  Na zajęcie grupowe można chodzić ze znajomymi albo poznać tam sympatyczne osoby, co daje podwójną przyjemność ćwiczeń i spotkania lubianych ludzi. Szeroki wybór oferty zajęć grupowych pozwala każdemu znaleźć dla siebie odpowiedni trening i poziom zaawansowania. Musisz tylko zdecydować, jaki efekt chcesz osiągnąć: zmniejszenie wagi, poprawę sylwetki, zwiększenie siły mięśni, podniesienie elastyczności, wytrzymałości mięśni, zwiększenie wydolności organizmu, wyrzeźbienie ciała, poprawę koordynacji ruchowej, poprawę pamięci ruchowej.Teraz wystarczy zapoznać się z ofertą! Jeśli Twoim celem jest wymodelowanie sylwetki, wzmocnienie mięśni i ujędrnienie ciała wybierz zajęcia wzmacniające, które nie są tak intensywne dla Twojego serca, za to znacznie bardziej zmuszają do pracy poszczególne mięśnie. Zajęcia o charakterze wzmacniającym to rożne zestawy ćwiczeń, które  wspomagają spalanie tkanki tłuszczowej oraz wzmacniają i rzeźbią najważniejsze grupy mięśniowe: plecy, brzuch, nogi i ramiona, wykorzystując przy tym m.in.: sztangielki, gumy, piłki i sztangi. Do zajęć wzmacniających należą: TBC, BOSU, BODY SHAPE, ABT, GYMSTICK, PUMP, ABT & STRETCH.Chcąc przygotować swoje ciało do wysiłku fizycznego i bardziej skomplikowanych ćwiczeń wybierz się na BODY ART, PILATES, JOGę, HATHA JOGę lub JOGę DLA KRęGOS£UPA. ćwiczenia w treningu mentalnym wzmacniają, rozciągają i uelastyczniają sylwetkę. Uczą osiągania stanu relaksu i koncentracji uwagi, co stanowi podstawę do kształtowania pozytywnych zmian oraz umiejętności kontrolowania zachowania i emocji, koncentracji uwagi.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

 

Jeśli lubisz jeździć na rowerze oraz chcesz kształtować muskulaturę górnych części ciała pójdź na zajęcia INDOOR CYCLING lub KRANKCYCLE. Zajęcia te łączą przyjemność jazdy na rowerze, a zarazem porządny trening przy doskonałej muzyce. Nigdzie nie poczujesz takiej atmosfery, takiej intensywności i jednocześnie tak potężnej energii i radości, jaką daje jazda na rowerze w grupie po wyimaginowanych trasach rowerowych. Już pierwszy ruch pedałów jest zaproszeniem do wspólnej podróży. Zajęcia na rowerach magnetyzują i przyciągają sprawiając ogromną przyjemność. Są też doskonałym treningiem poprawiającym parametry sercowo-krążeniowe i regulującym przemianę materii, częściowo bądź całkowicie usuwa wiele problemów zdrowotnych. 

Zajęcia ZDROWY KRęGOS£UP mające charakter zarówno profilaktyczny jak i terapeutyczny, nastawione na poprawę sprawności naszego ciała: mięśni i aparatu kostnego (stawów, kręgosłupa), mające wpływ na prawidłową postawę ciała i świadome napięcie mięśni podczas ćwiczeń oraz w życiu codziennym. Uczą prawidłowego oddechu i wzmacniają osłabione mięśnie posturalne. Rozciągają i uelastyczniają mięśnie, stawy i kręgosłup, odprężają i wyciszają umysł.
 Na STRETCHINGU angażujemy wszystkie grupy mięśniowe, tak by wysmuklić sylwetkę, zlikwidować przykurcze mięśniowe, zwiększyć zakres ruchomości stawów oraz kręgosłupa. Wzmacniamy także ścięgna i więzadła. To również doskonała okazja do relaksu i odprężenia się przy spokojnej muzyce. Zajęcia poprawiające gibkość, elastyczność mięśni, zwiększające ruchomość stawów.

Jeśli wolicie Państwo ćwiczyć indywidualnie pod okiem profesjonalisty i chcecie szybciej osiągnąć zamierzone efekty wybierzcie TRENING PERSONALNY.
Trener personalny układa plan treningowy adekwatny do konkretnych wymogów i możliwości ćwiczącego - bierze pod uwagę nie tylko kondycję, ale i budowę, potrzeby, cały czas czuwa nad poprawnością i skutecznością wykonywanych ćwiczeń i w  razie potrzeby eliminuje błędy, natychmiast reaguje oraz pomaga maksymalnie wykorzystać każdą minutę. Trener rozpisuje plan treningowy w taki sposób, aby ćwiczący uniknął monotonii, był przez cały czas był zmotywowany i pełen zapału do osiągnięcia swojej wymarzonej formy i wyglądu.


Kto powinien skorzystać z oferty treningu personalnego:

  • osoby, którym zależy na szybkim osiągnięciu celu,
  • osoby początkujące, które pod bacznym okiem trenera nauczą się poprawnego wykonywania wszystkich ćwiczeń, dowiedzą się o zasadach treningu i poznają swoje ciało,
  • osoby zaawansowane, trenujące od dłuższego czasu, ale narzekające na brak satysfakcjonujących efektów,
  • osoby potrzebujące konkretnych ćwiczeń prozdrowotnych,
  • wszyscy powracający do ćwiczeń po dłuższej przerwie,
  • każdy, kto ma problem z motywacją, wytrwałością i konsekwencją.

Przedstawiliśmy Państwu namiastkę tego, co może zaoferować nasz klub. Zachęcamy do aktywności fizycznej przynajmniej trzy razy w tygodniu, jeśli nie codziennie! Smuklejsza sylwetka, silniejsze mięśnie, lepsze parametry sercowo-naczyniowe pozwolą Ci cieszyć się wiosną i życiem, które po wyjściu z Greenup Fitness Club wydaje się piękniejsze!

Zapraszamy do poznania naszego klubu od środka, wyślij do nas e-mail na adres klub@greenup-fitness.pl. Podaj swoje :imię i nazwisko, adres zamieszkania, telefon, e-mail.  W zamian otrzymasz 3 dni ćwiczeń gratis, a po wypełnieniu ankiety dostaniesz dodatkowo 1 dzień gratis!  
Czekamy na Was od 7.00 do 23.00 na ul. Puławskiej 45B!
 www.greenup-fitness.pl
Wypełnij ankietę

autor/źródło: Joanna Protasiuk - serwis mieszkańców powiatu piaseczyńskiego.
Tematy:

Napisz komentarz

Informacje15 marca 2012, 00:00,

Greenup to miejsce stworzone przez ludzi


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Fitness Club Greenup, pragnie Państwa serdecznie powitać w piaseczyńskim przeglądzie klubów fitness.
Obecność tutaj bardzo nas cieszy, ponieważ chcielibyśmy zachęcić lokalne społeczeństwo do uprawiania sportu oraz zdrowego stylu życia. Fitness to dla nas sposób na życie w zdrowiu i szczęściu. Dołącz do nas!

Greenup to miejsce stworzone przez ludzi, którzy sami wcześniej trenowali w innych klubach sportowych i których pasja i zamiłowanie do sportu zaowocowało powstaniem tego klubu. Dlatego tworząc go starali się przygotować wszystko, tak jakby oferta była dla nich samych.
Powierzchnia naszego klubu wynosi ponad 1000 m2. Posiadamy 3 przestronne sale do ćwiczeń: fitness, mentalnych, indoor cycling, siłownię strefę relaksu dającą możliwość wypoczynku i regeneracji po wysiłku fizycznym, kawiarnię oraz doskonale zaprojektowane zaplecze.
Stając się członkiem Greenup Fitness Club możecie Państwo być pewni, że dokonaliście dobrego wyboru.

Aspekty wyróżniające -  Greenup Fitness Club:
Otwartość na klienta i jego potrzeby
Przyjazna atmosfera klubu
Brak zobowiązania długoterminową umową
Pakiet lojalnościowy, czyli 3 miesiące gratis
 Kranking -  innowacja na światowym rynku, najnowsza forma treningu grupowego
Przestronna, podgrzewana oraz wyciszona sala do zajęć mentalnych
Trenerzy oraz instruktorzy z dużym doświadczeniem i jeszcze większymi umiejętnościami

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

W ofercie klubu znajdą Państwo różnorodne ćwiczenia, aktywnego spędzania czasu wolnego dla osób w każdym wieku, dla kobiet i mężczyzn, dla przyszłych mam oraz dla tych, którzy już mają swoje pociechy i chcieliby spędzić weekend na sportowo z całą rodziną.
Przygotowaliśmy dla Państwa rozbudowaną ofertę zajęć grupowych i indywidualnych, treningów fitness i siłowych. Programy treningów zostały przygotowane przez doświadczonych instruktorów i trenerów. ćwiczenia są urozmaicone i przygotowane w taki sposób, żeby każdy mógł znaleźć zajęcia odpowiednie dla swoich potrzeb oraz adekwatne do swoich umiejętności i aktualnego stanu zdrowia.

Tworząc nasz klub zadbaliśmy nie tylko o wnętrza, ale również o atmosferę, którą tworzą ludzie. Nasz zespół to osoby z wieloletnim doświadczeniem i pasją. Wszyscy jesteśmy po to, abyście Wy nasi obecni i przyszli Klubowicze, czuli się dobrze, miło i aktywnie spędzali swój wolny czas w greenup fitness club.

Greenup Fitness Club

ul. Puławska 45 B
05-500 Piaseczno
tel. : (22) 462 41 36
e-mail:klub@greenup-fitness.pl
www.greenup-fitness.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek            7.00 - 23.00
sobota – niedziela                  8.00 - 20.00

Serdecznie zapraszamy do naszego klubu osoby początkujące oraz te, dla których sport jest elementem życia codziennego, zmotywowanych i konsekwentnych oraz tych, dla których spotkania z grupą i instruktorem staną się motywacją do podejmowania wysiłku.

Pomożemy Wam w realizacji zamierzonych celów oraz zapewnimy optymalne sportowe doświadczenia.

Przyjdźcie do naszego klubu a przekonacie się, że w Greenup Fitness Club jest najlepiej!

UWAGA! Jeśli chcesz przed wypełnieniem ankiety sprawdzić jak ćwiczy się w naszym klubie musisz wysłać do nas mail na adres klub@greenup-fitness.pl I podać dane osobowe: Imię i nazwisko Adres zamieszkania Telefon Mail.  W zamian otrzymasz 3 dni ćwiczeń gratis, a po wypełnieniu ankiety dostaną dodatkowo 1 dzień gratis! Zapraszamy.


Wypełnij ankietę

autor/źródło: Joanna Protasiuk - serwis mieszkańców powiatu piaseczyńskiego.
Tematy:

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie