Informacje10 lipca 2008, 00:00,

Przyszło PLAY ONLINE i pokryło Internetem PIASECZNO

Nie lubisz ciągnących się kabli, plątaniny przewodów, wystających drutów i ograniczeń? Teraz możesz poczuć prawdziwą wolność! Dzięki Play Online, czyli szybkiemu i bezprzewodowemu Internetowi w sieci Play, nie musisz się liczyć z kosztami surfowania po Sieci. Operator sieci PLAY zapowiedział koniec drogiego Internetu bezprzewodowego w Polsce i wprowadził od 7 lipca 2008 roku usługę bezprzewodowego dostępu do Internetu - PLAY ONLINE. Przy abonamencie za 45 zł i umowie na 12 miesięcy, użytkownik otrzymuje 5 GB (gigabajtów) transferu danych. Operator PLAY, gwarantuje prędkość Internetu dochodzącą do 1Mb/s (megabitów na sekundę). Przekonaj się o tym!

PLAY ONLINE W PIASECZNIE

W momencie startu usługa Play Online, obejmuje ona swoim zasięgiem 28 miast, w tym między innymi Piaseczno (mapa zasięgu). Zasięg oferty internetowej Play, będzie sukcesywnie powiększany, jednak już teraz mieszkańcy Piaseczna, mogą skorzystać z atrakcyjnej usługi mobilnego dostępu do Internetu. Ofertę można wypróbować bez żadnego ryzyka przez 7 dni od daty aktywacji karty SIM.

Bezprzewodowy Internet Play Online oferuje: bardzo duży limit transferu danych (największy limit 5 GB / miesiąc), wliczony w abonament po bardzo niskiej cenie (najniższą cenę abonamentu 45 zł), propozycja dla osób szukających prostej, nieskomplikowanej oferty umożliwiającej dostęp do Internetu, uniwersalna oferta dla klientów korzystających z laptopów i komputerów stacjonarnych, krótka umowa na 12 miesięcy, modem USB za 69 zł (promocja w eShopie! Tylko 39 zł), oraz prędkość do 1 Mb/s. Zobacz porównanie oferty Play Online, z innymi operatorami: porównanie oferty.

PLAY ONLINE W PIASECZNIE

Gdzie kupić usługę Play Online? Poprzez e-shop na stronie www.sklep.playmobile.pl lub punktach sprzedaży Play. Punkt sprzedaży Play w Piasecznie, znajduje się w sklepie Empik, na terenie galerii handlowej Auchan Piaseczno. Adres: Puławska 46, Piaseczno, tel.: 0790-032-034. Punkt sprzedaży Play Empik Piaseczno, czynny jest w godzinach: pon.-pt.: 9:00 - 21:00, sob.: 9:00 - 21:00, ndz.: 10:00-20:00. Więcej informacji o nowym produkcie, możecie znaleźć na stronie Play lub Play Online: www.internetwplay.pl
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje11 lipca 2008, 00:00,

MUSICA DA CAMERA na Koncercie Letnim w Konstancinie

Konstanciński Dom Kultury serdecznie zaprasza na kolejny koncert z serii KONCERTY LETNIE W KONSTANCINIE. W najbliższą niedzielę 13 lipca 2008 roku o godzinie 16:00, odbędzie się koncert MUSICA DA CAMERA, podczas którego będzie możliwość zapoznania się z przebojami muzyki klasycznej. Plan kolejnych niedzielnych Letnich Koncertów w Konstancinie, możecie zobaczyć na poniższym plakacie. O następnych letnich koncertach, będziemy przypominać Wam przed każdym kolejnym weekendem lipca. Muzyka £ączy Pokolenia, w związku z tym zapraszamy na koncert Musica Da Camera w Konstancinie.

MUSICA DA CAMERA - KONCERTY LETNIE W KONSTANCINIE

autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Konstancin