Informacje13 lipca 2018, 11:13,

Przystanek Zalesie nr 99 - Gazeta Sołecka Zalesie Górne


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Przystanek Zalesie to regularnie wydawana gazetka sołecka. Ukazuje się od maja 2008 roku jako miesięcznik w nakładzie papierowym w standardowej ilości 700 szt. Jej podstawowym celem jest informowanie lokalnej społeczności o działaniach podstawowego szczebla samorządu czyli Rady Sołeckiej i inicjatywach społeczno - kulturalnych podejmowanych w Zalesiu Górnym i sąsiednich miejscowościach.

PRZYSTANEK ZALESIE - GAZETA SOŁECKA ZALESIE GÓRNE

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Najnowszy numer gazety Przystanek Zalesie: przystanek-zalesie-99.pdf. Zachęcamy mieszkańców, do pobrania gazetki Zalesia i zapoznania się z jej zawartością.

Drodzy Czytelnicy, Małymi krokami zbliżamy się do wakacji, czasu urlopów i zasłużonego wypoczynku. W tym czasie zespół redakcyjny „Przystanku Zalesie” również będzie wypoczywał, po to aby we wrześniu ruszyć ze zdwojoną siłą. Podczas Święta Pieczonego Ziemniaka (9 września) odbędzie się uroczysty jubileusz – 10-lecie naszej gazetki oraz wydamy już setny numer Przystanku. Z tej okazji chciałabym serdecznie zaprosić Państwa do nadsyłania wspomnień, refleksji, ciekawych zdjęć, które warto zamieścić w kolejnych numerach naszej gazetki. Materiały należy przesłać na adres e-mail: magda.kaminska85@wp.pl Jest również możliwość dostarczenia materiałów w wersji papierowej po wcześniejszym kontakcie telefonicznym 729 148 683. Magda Kamińska – redaktor „Przystanku Zalesie”.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje6 lipca 2018, 19:30,

Facet na miarę w Piaseczyńskim Kinie Plenerowym


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

6 lipca 2018 roku na skwerze Kisiela o godz. 21.30 rozpocznie się pierwszy z zaplanowanych w tym roku seansów filmowych w ramach cyklu “Piaseczyńskie Kino Plenerowe 2018”. Tego dnia zobaczymy film pt: “Facet na miarę” (2016), gatunek: komedia romantyczna, reżyseria: Laurent Tirard, scenariusz: Laurent Tirard, Grégoire Vigneron, produkcja: Francja, premiera: 15 lipca 2016 (Polska) 4 maja 2016 (świat), czas trwania filmu: 1 godz. 38 min.

Facet na miarę w Piaseczyńskim Kinie Plenerowym

Facet na miarę - Diane jest młodą i piękną prawniczką. Na co dzień pracuje w kancelarii, której współwłaścicielem jest jej były partner. Pewnego dnia w jej domu rozbrzmiewa sygnał telefonu stacjonarnego. Mężczyzna przedstawia się jako Alexandre i okazuje się szczęśliwym znalazcą jej zgubionej komórki. Proponuje randkę, która połączy oddanie telefonu ze wspólną kolacją. Diane rusza na spotkanie z tylko jedną wskazówką ułatwiającą rozpoznanie nieznajomego: “nie sposób mnie przegapić”. Mężczyzna faktycznie bardzo wyraźnie odróżnia się od pozostałych gości restauracji. Jest najprzystojniejszy i… najniższy. Wzrost nie przeszkadza mu jednak czerpać z życia pełnymi garściami i być miłośnikiem wielkich wrażeń. Ich pierwsze spotkanie kończy się szalonym skokiem ze spadochronu. Diane ulega romantycznej fascynacji wyjątkowym i niezwykle dowcipnym mężczyzną. Jednak z czasem w serce kobiety zaczynają wkradać się wątpliwości. Informacje o filmie pochodzą ze strony internetowej: www.filmweb.pl

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie