Informacje8 maja 2017, 20:16,

Przystanek Zalesie nr 88 - Gazeta Sołecka Zalesie Górne

Przystanek Zalesie to regularnie wydawana gazetka sołecka. Ukazuje się od maja 2008 roku jako miesięcznik w nakładzie papierowym w standardowej ilości 700 szt. Jej podstawowym celem jest informowanie lokalnej społeczności o działaniach podstawowego szczebla samorządu czyli Rady Sołeckiej i inicjatywach społeczno - kulturalnych podejmowanych w Zalesiu Górnym i sąsiednich miejscowościach.

PRZYSTANEK ZALESIE NR 87 - GAZETA SOŁECKA ZALESIE GÓRNE

Najnowszy numer gazety Przystanek Zalesie: przystanek-zalesie-88.pdf. Zachęcamy mieszkańców, do pobrania gazetki Zalesia i zapoznania się z jej zawartością.

Informacje7 maja 2017, 18:21,

Bezpłatne szczepionki przeciwko pneumokokom - gmina Piaseczno

SZPZLO w Piasecznie oraz wszystkie oddziały terenowe w Zalesiu Górnym, Gołkowie, Głoskowie oraz Złotokłosie zapraszają mieszkające na terenie gminy dzieci od 2 do 5 roku życia, na bezpłatne szczepionki przeciwko pneumokokom finansowane przez Urząd Miasta i Gminy Piaseczno. Szczepienia będą prowadzone do wyczerpania przeznaczonych środków.

BEZPŁATNE SZCZEPIONKI PRZECIWKO PNEUMOKOKOM