Informacje26 listopada 2016, 13:26,

Przystanek Zalesie nr 82 - Gazeta Sołecka Zalesie Górne


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Przystanek Zalesie to regularnie wydawana gazetka sołecka. Ukazuje się od maja 2008 roku jako miesięcznik w nakładzie papierowym w standardowej ilości 700 szt. Jej podstawowym celem jest informowanie lokalnej społeczności o działaniach podstawowego szczebla samorządu czyli Rady Sołeckiej i inicjatywach społeczno - kulturalnych podejmowanych w Zalesiu Górnym i sąsiednich miejscowościach.

PRZYSTANEK ZALESIE - GAZETA SOŁECKA ZALESIE GÓRNE

Najnowszy numer gazety Przystanek Zalesie: przystanek-zalesie-82.pdf. Zachęcamy mieszkańców, do pobrania gazetki Zalesia i zapoznania się z jej zawartością.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje27 listopada 2016, 17:00,

Okna - wystawa fotografii Prof. Grzegorz W. Kołodko Stara Iwiczna


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

27 listopada 2016 roku o godz. 17.00 odbędzie się wernisaż wystawy fotografii prof. Grzegorza W. Kołodko pt. Okna. Koncert wernisażowy w wykonaniu Chóru AURATUM. Miejsce: Galeria Wystaw Artystycznych OKNO Gminnego Ośrodka Kultury w Lesznowoli, Stara Iwiczna, ul. Nowa 6. Serdecznie zapraszamy na wystawę fotografii Prof. Grzegorz W. Kołodko.

OKNA - WYSTAWA FOTOGRAFII PROF. GRZEGORZ W. KOŁODKO STARA IWICZNA

Prof. Grzegorz W. Kołodko - intelektualista i polityk, jeden z głównych architektów polskich reform gospodarczych. Członek Europejskiej Akademii Nauki, Sztuki i Literatury. Dyrektor Centrum Badawczego Transformacji, Integracji i Globalizacji TIGER w Akademii Leona Koźmińskiego. Ekspert organizacji międzynarodowych, doktor Honoris Causa dziesięciu zagranicznych uniwersytetów. W interdyscyplinarnych pracach naukowych zajmuje się polityką rozwoju, długofalowymi zmianami systemowymi oraz problemami globalizacji. Wykłada na całym świecie. W 1989 roku uczestniczył w historycznych obradach Okrągłego Stołu. Jako wicepremier i minister finansów w latach 1994-97 doprowadził Polskę do rekordowego tempa wzrostu w Europie oraz do członkostwa w OECD. Pełniąc to stanowisko powtórnie w latach 2002-03 odegrał ważną rolę w procesie integracji z Unią Europejską. Autor i redaktor naukowy 50 książek oraz ponad 400 artykułów i referatów naukowych opublikowanych w 26 językach. Maratończyk i podróżnik; zwiedził ponad 160 krajów. Meloman i fotograf. Więcej informacji na stronie internetowej http://www.tiger.edu.pl/kolodko/

Przeczytaj też: Czy woda w gminie Lesznowola jest bezpieczna do picia?

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie