Informacje1 lutego 2016, 19:08,

Przystanek Zalesie nr 74 - Gazeta Sołecka Zalesie Górne


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Przystanek Zalesie to regularnie wydawana gazetka sołecka. Ukazuje się od maja 2008 roku jako miesięcznik w nakładzie papierowym w standardowej ilości 700 szt. Jej podstawowym celem jest informowanie lokalnej społeczności o działaniach podstawowego szczebla samorządu czyli Rady Sołeckiej i inicjatywach społeczno - kulturalnych podejmowanych w Zalesiu Górnym i sąsiednich miejscowościach.

Przystanek Zalesie nr 74 - Gazeta Sołecka Zalesie Górne

Najnowszy numer gazety Przystanek Zalesie: przystanek-zalesie-74.pdf. Zachęcamy mieszkańców, do pobrania gazetki Zalesia i zapoznania się z jej zawartością.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje11 lutego 2016, 10:00,

Konkurs Kolej w oczach dziecka


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Piaseczyńsko-Grójeckie Towarzystwo Kolei Wąskotorowej ogłasza konkurs dla dzieci pt. Kolej w oczach dziecka. Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 1 lutego do 31 maja 2016 roku. 13 najlepszych prac zostanie opublikowanych w kalendarzu PGTKW na rok 2017.

KONKURS KOLEJ W OCZACH DZIECKA

Prace w formacie A-4 wykonane techniką tj. farbami akwarelowymi, plakatowymi, pastelami olejnymi, należy przesłać na adres ul. Sienkiewicza 14, 05-500 Piaseczno z dopiskiem „konkurs” lub pocztą elektroniczną na adres: turystyka@kolejka-piaseczno.com

W konkursie mogą brać udział dzieci w dwóch kategoriach wiekowych:
I. kategoria od "0" do "III" klasy
II. kategoria od "IV" do "VI" klasy

Konkurs Kolej w oczach dziecka

Za konkurs odpowiedzialna jest pani Marta Warsza, do której podajemy kontakt mailowy: turystyka@kolejka-piaseczno.pl lub telefoniczny 22 756 73 38, 607 155 188.

- REGULAMIN KONKURSU KOLEJ W OCZACH DZIECKA (pdf)

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie