Informacje10 listopada 2015, 20:01,

Przystanek Zalesie nr 72 - Gazeta Sołecka Zalesie Górne

Przystanek Zalesie to regularnie wydawana gazetka sołecka. Ukazuje się od maja 2008 roku jako miesięcznik w nakładzie papierowym w standardowej ilości 700 szt. Jej podstawowym celem jest informowanie lokalnej społeczności o działaniach podstawowego szczebla samorządu czyli Rady Sołeckiej i inicjatywach społeczno - kulturalnych podejmowanych w Zalesiu Górnym i sąsiednich miejscowościach.

Przystanek Zalesie nr 72 - Gazeta Sołecka Zalesie Górne

Najnowszy numer gazety Przystanek Zalesie: przystanek-zalesie-72.pdf. Zachęcamy mieszkańców, do pobrania gazetki Zalesia i zapoznania się z jej zawartością.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Najnowszy numer Przystanku Zalesie rok VIII No 8/2015 (72) zawiera m.in. powyższe zaproszenia oraz informacje nt. działań Sołtyski i Rady Sołeckiej, opisuje złożone wnioski do budżetu Gminy, donosi o otwarciu nowej szkoły, relacjonuje podjęte prace remontowe, informuje o akcji Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Piasecznie pn. "Pudełko życia", przybliża historię naszej Biblioteki, składa relacją z XXVI Wieczoru Słowno-Muzycznego Barbary Tokarskiej i Magdy Olszewskiej. W numerze firma Affidea zachęca do badań profilaktycznych w kierunku nowotworów płuc, Magda Kamińska w pięknej realcji donosi o inicjatywach Stowarzyszenia Razem Lepiej, Andrzej Szczygielski wyczerpująco informuje o ogólnopolskim turnieju szachowym pn. "I Piaseczyńskie Szachogranie", a w szczególnosci o osiągnięciach najmłodszej zawodniczki Irenki Karzel.

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=4&t=1517&start=45
Informacje11 listopada 2015, 17:00,

Wieczór Patriotyczny z okazji Święta Niepodległości 11 Listopada w Klubie Seniora w Mysiadle

11 listopada 2015 roku o godz. 17.00 odbędzie się Wieczór Patriotyczny w Klubie Seniora w Mysiadle, organizowany z okazji 11 Listopada prowadzony przez Tomasza Winiarskiego. W programie wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych. Miejsce: filia GOK Lesznowola w Mysiadle, ul. Topolowa 2. Zapraszamy na Wieczór Patriotyczny do Mysiadła.

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=15&t=7511