Informacje11 września 2015, 19:44,

Przystanek Zalesie nr 70 - Gazeta Sołecka Zalesie Górne

Przystanek Zalesie to regularnie wydawana gazetka sołecka. Ukazuje się od maja 2008 roku jako miesięcznik w nakładzie papierowym w standardowej ilości 700 szt. Jej podstawowym celem jest informowanie lokalnej społeczności o działaniach podstawowego szczebla samorządu czyli Rady Sołeckiej i inicjatywach społeczno - kulturalnych podejmowanych w Zalesiu Górnym i sąsiednich miejscowościach.

Przystanek Zalesie nr 70 - Gazeta Sołecka Zalesie Górne

Najnowszy numer gazety Przystanek Zalesie: przystanek-zalesie-70.pdf. Zachęcamy mieszkańców, do pobrania gazetki Zalesia i zapoznania się z jej zawartością.

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=4&t=1517&start=30
Informacje13 września 2015, 13:00,

Biesiada Dusz przez odlotem - Festyn Wybranych w Parku Zdrojowym

13 września 2015 roku konstanciński Park Zdrojowy stanie się niezwykłym miejscem spotkania rodzin. Jak co roku siostry ze Zgromadzenia Sióstr od Aniołów zapraszają na Festyn Wybranych. W tym roku impreza przebiegać będzie pod hasłem "Biesiada Dusz przez odlotem - Festyn Wybranych". Tradycyjnie już rozpocznie się mszą św. o godz. 13.00, a o godz. 17.00, z chrześcijańskim uwielbieniem wystąpi zespół OCDC.

Biesiada Dusz przez odlotem - Festyn Wybranych w Parku Zdrojowym

Na scenie wystąpią także goście z zaprzyjaźnionego z Konstancinem-Jeziorną miasta partnerskiego Nowa Wilejka z Litwy. Dzieci ze świetlicy "Dom, który czeka" zaprezentują sztukę teatralną "Wybieram niebo". Podczas całej imprezy otwarte będą Namioty Spotkania, w których siostry z trzech zgromadzeń: Od Aniołów, Dobrego Pasterza i Karmelitanki będą dzieliły się swoim doświadczeniem duchowości oraz pomagały odwiedzającym odpowiedzieć na trudne pytania związane z wiarą i powołaniem. Przez cały czas będzie także trwała akcja "adoptuj powołanie".

Program na scenie będzie przebiegał według następującego porządku:
13.00 - Msza św.
14.45 - Gość Specjalny
15.00 - "Na to zaś wszystko przyobleczcie miłość" - występ dzieci z ochronki bł. E. Bojanowskiego
16.00 - "Wybieram niebo" - sztuka teatralna świetlicy "Dom, który czeka" z Nowej Wilejki
16.30 - "Prawie wszystko o Aniołach"
17.00 - "Powołani do miłości" - koncert zespołu OCDC.

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=12&t=11430