Informacje30 czerwca 2014, 18:54,

Przystanek Zalesie nr 59 - Gazeta Sołecka Zalesie Górne


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Przystanek Zalesie to regularnie wydawana gazetka sołecka. Ukazuje się od maja 2008 roku jako miesięcznik w nakładzie papierowym w standardowej ilości 700 szt. Jej podstawowym celem jest informowanie lokalnej społeczności o działaniach podstawowego szczebla samorządu czyli Rady Sołeckiej i inicjatywach społeczno - kulturalnych podejmowanych w Zalesiu Górnym i sąsiednich miejscowościach.

Przystanek Zalesie Gazeta Sołecka Zalesie Górne

Najnowszy numer gazety Przystanek Zalesie: przystanek-zalesie-59.pdf. Zachęcamy mieszkańców, do pobrania gazetki Zalesia i zapoznania się z jej zawartością.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje4 lipca 2014, 11:00,

MONOMANIA zawody monocyklistów w Zalesiu Górnym


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

W dniach od 4 do 6 lipca 2014 roku zapraszamy na zawody monocyklistów (rowery jednokołowe) pn.: MONOMANIA. Miejsce: Ośrodek Wisła Zalesie Górne ul. Wczasowa 1 oraz Boisko Sportowe Zalesie Górne ul. Pionierów. Jedyne takie zawody w Polsce. Cała czołówka polskich monocyklistów na starcie. Niezwykle widowiskowe i efektowne. Zapraszamy od godz. 11.00 do 13.00.

MONOMANIA zawody monocyklistów w Zalesiu Górnym

MONOMANIA zawody monocyklistów program:
piątek 4 lipca
16.00 - początek Monomanii, rejestracja uczestników
16.01 - skakanie, trial, street, flat, rozgrzewka, slack, boule, wake, jedzenie, napitki, generalnie czill.

sobota 5 lipca
11.00 - 13.30 - TRIAL !!! - zawody w trialu na boisku sportowym w Zalesiu Górnym. jeśli będzie baaardzo gorąco to całość przesuniemy trochę na późniejszą godzinę. Kategoria Open i Junior.
15.00 – Koncert – Ośrodek Wisła
17.00 - 19.00 - STREET Jam - dla chętnych mały dżemik streetowy w Ośrodku Wisła. Będą dwie rureczki, palety, manny pad i może boxik.
19.01 - czill, boule, slack, wake i takie różne.

niedziela 6 lipca
11.00 - 12.00 CROSS - Ośrodek Wisła nad jeziorkiem - szybki przejazd XC po okolicznych lasach, wygrywa najszybciej przebierający nogami!
12.30 - HIGH JUMP / LONG JUMP / BALANS - Ośrodek Wisła - skok w dal, do góry i stanie w miejscu;) a przy okazji można będzie poczillować nad jeziorkiem, po konkurencjach i wyłonieniu zwycięzcy czillujemy nad wodę, oglądamy zmagania zwycięzców z wake boardem i powoli się pakujemy.
18.00 - THE END

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

 
autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie