Informacje28 września 2012, 00:00,

Przystanek Zalesie nr 44 Gazeta Zalesia Górnego


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Przystanek Zalesie to regularnie wydawana gazetka sołecka. Ukazuje się od maja 2008 roku jako miesięcznik w nakładzie papierowym w standardowej ilości 700 szt. Jej podstawowym celem jest informowanie lokalnej społeczności o działaniach podstawowego szczebla samorządu czyli Rady Sołeckiej i inicjatywach społeczno - kulturalnych podejmowanych w Zalesiu Górnym i sąsiednich miejscowościach.

Przystanek Zalesie Bezpłatna Gazeta Sołecka Zalesie Górne

Najnowszy numer gazety Przystanek Zalesie: przystanek-zalesie-44.pdf. Zachęcamy mieszkańców, do pobrania gazetki Zalesia i zapoznania się z jej zawartością.
autor/źródło: Ewa Kamińska-Sobczak - Redaktor "Przystanku Zalesie"
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje28 września 2012, 00:00,

29 września nieme kino i taper w Zalesiu Górnym


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Jak oglądać filmy nieme, dowiemy się już w sobotę 29 września 2012 roku. Zapraszamy mieszkańców do Klubu Kultury, przy ul. Jelonka 2 w Zalesiu Górnym, na godzinę 19.30. Będzie to wyjątkowa okazja do poznania języka filmu niemego i środków, którymi się posługiwano, uwaga, również trików filmowych. Po wstępie znawcy tematu - Michała Pieńkowskiego - obejrzymy prawdziwy niemy film z towarzyszeniem wybitnego tapera Stanisława Szczycińskiego. Pokaz organizuje Stowarzyszenie Rodziców TU, przy wsparciu wielu pomocników i miłośników starego kina. Serdecznie zapraszamy miłośników kina.

NIEME KINO I TAPER W ZALESIU GÓRNYM
autor/źródło: Monika Ebert
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie