Informacje3 czerwca 2012, 00:00,

Przystanek Zalesie nr. 42 Gazeta Zalesia Górnego

Przystanek Zalesie to regularnie wydawana gazetka sołecka. Ukazuje się od maja 2008 roku jako miesięcznik w nakładzie papierowym w standardowej ilości 700 szt. Jej podstawowym celem jest informowanie lokalnej społeczności o działaniach podstawowego szczebla samorządu czyli Rady Sołeckiej i inicjatywach społeczno - kulturalnych podejmowanych w Zalesiu Górnym i sąsiednich miejscowościach.

Przystanek Zalesie Bezpłatna Gazeta Sołecka Zalesie Górne

Najnowszy numer gazety Przystanek Zalesie: przystanek-zalesie-42.pdf. Zachęcamy mieszkańców, do pobrania gazetki Zalesia i zapoznania się z jej zawartością.
autor/źródło: Andrzej Szczygielski - Redaktor Naczelny "Przystanek Zalesie"

Informacje27 kwietnia 2012, 00:00,

Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy w Górze Kalwarii

Sekcja szachowa MKS Korona Góra Kalwaria zaprasza na Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Góra Kalwaria, który odbędzie się w niedzielę 29 kwietnia 2012 roku od godz. 10.00 do 15.00. Zawody odbędą się w Szkole Podstawowej nr 2, przy ul. Kalwaryjskiej 3 w Górze Kalwarii.

OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY W GÓRZE KALWARII

Turniej zostanie rozegrany na dystansie 9 rund, kojarzenie komputerowe. Tempo gry 2x po 15 min dla zawodnika. Wpisowe do turnieju: dla zawodników spoza Gminy Góra Kalwaria: seniorzy -20zł, juniorzy 10 zł, zawodnicy z terenu Gminy bez wpisowego. Dla najlepszych uczestników przewidziano puchary i nagrody rzeczowe, dla pozostałych – drobne upominki. Ponieważ to turniej otwarty, nie ma ograniczeń wiekowych, nie ma też znaczenia miejsce zamieszkania.
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Góra Kalwaria