Informacje12 października 2018, 17:00,

Przystanek Zalesie nr 102 - Gazeta Sołecka Zalesie Górne

Przystanek Zalesie to regularnie wydawana gazetka sołecka. Ukazuje się od maja 2008 roku jako miesięcznik w nakładzie papierowym w standardowej ilości 700 szt. Jej podstawowym celem jest informowanie lokalnej społeczności o działaniach podstawowego szczebla samorządu czyli Rady Sołeckiej i inicjatywach społeczno - kulturalnych podejmowanych w Zalesiu Górnym i sąsiednich miejscowościach.

PRZYSTANEK ZALESIE GAZETA SOŁECKA ZALESIE GÓRNE

Najnowsze numery gazety Przystanek Zalesie: przystanek-zalesie-102.pdf. Zachęcamy do pobrania gazetek Zalesia i zapoznania się z jej zawartością.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

PRZYSTANEK ZALESIE GAZETA SOŁECKA ZALESIE GÓRNE

Informacje6 października 2018, 10:00,

III Gminne Święto Latawca w Górze Kalwarii

6 października 2018 roku o godz. 12.00 jak co roku  odbędą się zawody na własnoręcznie przygotowanych latawcach oraz tych przygotowanych w trakcie imprezy. Miejsce: Boisko Stadionu w Górze Kalwarii.

III GMINNE ŚWIĘTO LATAWCA W GÓRZE KALWARII
Zabierzcie ze sobą dziadków, ciocie, rodzeństwo i znajomych by wspólnie się pobawić.
Szczegółowych informacji udziela koordynator projektu: Piotr Milewski - p.milewski@kulturagk.pl; tel. 506 788 690

III GMINNE ŚWIĘTO LATAWCA W GÓRZE KALWARII