Informacje2 czerwca 2008, 00:00,

Przystanek Zalesie Bezpłatna Gazeta Sołecka Zalesie Górne

Mieszkańcy Zalesia Górnego wybrali nową Radę Sołecką, na której czele stanęła nowa Pani Sołtys Zalesia Górnego Ewa Molenda-Stroińska. Sołtys i Radę Sołecka Zalesia Górnego, chcą nawiązać lepszy kontakt z mieszkańcami Zalesia i będą co miesiąc wydawać lokalną i bezpłatną gazetkę sołecką: PRZYSTANEK ZALESIE. Pierwszy numer bezpłatnej gazety sołeckiej, jest już do pobrania ze strony mieszkańców Zalesia Górnego www.zalesie-gorne.eu: pz_01-123.pdf Zachęcamy mieszkańców, do pobrania gazetki Zalesia i zapoznania się z jej zawartością.

PRZYSTANEK ZALESIE BEZP£ATNA GAZETA SO£ECKA ZALESIE GÓRNE

Gazetka Przystanek Zalesie, redagowana jest przez nową Sołtys Zalesia Górnego Ewa Molenda-Stroińska oraz Radę Sołecką Zalesia Górnego. W związku z tym, wypada przy okazji przypomnieć skład nowej Rady: £ukasz Kamiński (Przewodniczący Rady Sołeckiej), Leokadia Waligóra (Skarbnik), Ewa Szczygielska (Sekretarz), oraz Członkowie Rady Sołeckiej Zalesia Górnego: Antoni Cybulski, Jacek Dulny, Andrzej Mogielnicki, Konrad Telakowiec, Anna Wyżykowska. Gratulujemy Radzie Sołeckiej pomysłowości i życzymy im wytrwałości w redagowaniu sołeckiej gazetki: Przystanek Zalesie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje30 maja 2008, 00:00,

Jarmark Hubertowski na boisku KS Hubertus Zalesie Górne

Stowarzyszenie Przyjaciół Zalesia Górnego, Urząd Miasta i Gminy Piaseczno, Sołtys i Rada Sołecka Zalesia Górnego, Klub Sportowy Hubertus zapraszają w najbliższą niedzielę 1 czerwca 2008 roku na JARMARK HUBERTOWSKI. Impreza odbędzie się na boisku Klubu Sportowego Hubertus, pomiędzy ulicami Pionierów i Białej Brzozy. Organizatorzy zapraszają na niedzielny Jarmark Hubertowski mieszkańców gminy Piaseczno.

JARMARK HUBERTOWSKI ZALESIE GÓRNE

W programie m.in.: wielka loteria Stowarzyszenia Przyjaciół Zalesia Górnego z cennymi nagrodami, występy artystyczne szkół i przedszkoli, gry i zabawy dla dzieci, turnieje sportowe, strzelanie z łuku, konkurs dzikiego tańca, warsztaty teatralne, lepienie z gliny, książki za złotówkę, pokazy modeli zdalnie sterowanych i wiele innych atrakcji. Jedzenie i picie przygotowane będzie przez: harcerzy z "Watry", Szkołę Podstawową, Gimnazjum, oraz Starą Chatę. Wśród organizatorów i sponsorów imprezy Jarmark Hubertowski znajduje się: Szkoła Podstawowa i Gimnazjum, Stowarzyszenie Rodziców TU, Karczma Stara Chata, Elmar, Pub U Stefana, Dr Eris, KwiatPaproci.pl, Denoisers.

Jarmark Hubertowski Program Turniejów:

(zapisy od godz. 11:00)
12:30 III Turniej Piłkarski Hubertus Cup 2008.
13:00 I Szachowe Mistrzostwa Zalesia Górnego.
14:00 VII Bieg przełajowy Świętego Huberta.

Jarmark Hubertowski inne atrakcje imprezy:

12:00 Przedszkole P7 i Tu - występy dzieci.
12:30 Szkoła Podstawowa - pokaz tańca.
13:00 Gimnazjum przedstawia.
14:00 Występy Szkoły Muzycznej Maestro pt.: "Polskie przeboje".
15:00 Pokazy Monobajki.
19:00 Losowanie nagród w Wielkiej Loterii SPZG.
19:30 Koncert młodzieżowych zespołów muzycznych.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców Piaseczno Zalesie Górne