Informacje2 sierpnia 2010, 00:00,

Przyłącza do sieci kanalizacyjnej - Józefosław i Julianów

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Piasecznie (siedziba - ul. żeromskiego 39, Piaseczno, tel. 750-23-20, 701-54-00, adres internetowy - www.pwikpiaseczno.pl) rozpoczęło w dniu 28.07.2010r. wydawanie warunków technicznych niezbędnych do przyłączenia się do kanalizacji oraz podpisania umowy na odbiór ścieków w ramach zadania nr IV-4 pt. Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Józefosław i Julianów.

Dotyczy to następujących ulic:
- Osiedlowa i fragment w Ogrodowej w Józefosławiu
- Julianowska na odcinku od Przesmyckiego w Piasecznie do Kameralnej w Józefosławiu
- Fragment ulicy XXI wieku na odcinku około 1350 m od ul. Julianowskiej
- Fragment Geodetów na odcinku o długości około 100 m od ul. Julianowskiej

Dla zadania nr IV-1 pt. Budowa kanalizacji sanitarnej dla osiedla "Orężna" warunki techniczne będą wydawane od 4.08.2010r. dla posesji leżących przy następujących ulicach: Orężna, Kruczkowskiego, Wyczółkowskiego, Wybickiego, Brzechwy, Partyzantów, Pomorska od Krzywej do Partyzantów, Balińskiego, Herberta, Hemara, Morcinka, Kajki, Derdowskiego, Broniewskiego od Wyczółkowskiego do Pomorskiej, Tetmajera, Baczyńskiego, Kasprowicza, Reja, Chełmońskiego, Paderewskiego, Dunikowskiego, Gojawiczyńskiej, Gałczyńskiego, Maków, Bławatków, Stokrotek, Balińskiego, Rejmonta, Konarskiego, Letnia.

Projekt "Program gospodarki wodno-ściekowej w Piasecznie" współfinansowany przez Unię Europejską, przyczynia się do zmniejszenia różnic społeczno-gospodarczych pomiędzy obywatelami Unii. Więcej informacji o projekcie gospodarki wodno-ściekowej w Piasecznie uzyskają Państwo w serwisie informacyjnym www.fs.piaseczno.eu oraz pod numerami tel. (22) 70 17 656, (22) 70 17 664.
autor/źródło: Małgorzata Idaczek - Biuro Promocji i Informacji Miasta i Gminy Piaseczno

Informacje27 lipca 2010, 00:00,

Tour de Pologne przemknie przez Powiat Piaseczyński

1 sierpnia 2010 roku przez Powiat Piaseczyński przebiegać będzie trasa I etapu wyścigu 67. Tour de Pologne UCI Pro Tour. (Trasa Sochaczew - Warszawa ma długość 175,1 km). W związku z wyścigiem nastąpią czasowe zmiany oraz utrudnienia w organizacji ruchu drogowego, za co uprzejmie przepraszamy. Zmian należy się spodziewać w godzinach od 16:30 do 17:10. Więcej informacji na stronie: www.tourdepologne.pl

TOUR DE POLOGNE PRZEMKNIE PRZEZ POWIAT PIASECZYńSKI

Peleton wyścigu Tour de Pologne UCI Pro Tour, przejedzie przez:
- Falenty, Janczewice, Lesznowola, Stara Iwiczna, droga nr. 721,
- Piaseczno, ulice: Armii Krajowej, Puławska, Chyliczkowska,
- Chylice, ul. Starochylicka,
- Konstancin Jeziorna, ulice: Długa, Chylicka, Prusa, Piłsudskiego, Warszawska,
- Premia specjalna: skrzyżowanie ul. Piłsudskiego z Sienkiewicza.
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców powiat piaseczyński
Tematy: