Informacje9 października 2008, 00:00,

Przyjdź na mecz KS Piaseczno - Mszczonowianka Mszczonów


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Informujemy, że w najbliższą sobotę 11 października 2008 roku, odbędzie się mecz piłki nożnej piaseczyńskiej drużyny KS Piaseczno z zespołem Mszczonowianka Mszczonów. Mecz piłki nożnej rozpoczyna się o godzinie 15:00 i będzie rozgrywany na Stadionie Miejskim przy ul. 1 Maja w Piasecznie. Bilety na mecz kosztują 10 zł normalny oraz 5 zł ulgowy. Kobiety i dzieci mają wstęp wolny. Zapraszamy mieszkańców na mecz piłki nożnej: KS Piaseczno - Mszczonowianka Mszczonów i wspierania naszych lokalnych piłkarzy!

Mecz piłki nożnej KS Piaseczno - Skra Konstancin

Więcej informacji na temat KS Piaseczno, znajdziecie na oficjalnej stronie piaseczyńskiego Klubu Sportowego: www.kspiaseczno.pl. Zachęcamy również do zapoznania się z nieoficjalną stroną internetową KS Piaseczno: www.kspiaseczno.jogger.pl, na której możecie śledzić relacje z poszczególnych meczy piaseczyńskiej drużyny.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje9 października 2008, 00:00,

MiniPrzedszkole Centrum Rozwoju Dziecka Koala Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Miniprzedszkole Centrum Rozwoju Dziecka KOALA Piaseczno serdecznie zaprasza na przedpołudniowe zajęcia przedszkolne dla dzieci powyżej 2,5 roku. Oferujemy profesjonalną opiekę od godziny 10:00 do 15:00. Nasz program obejmuje zajęcia typu przedszkolnego według podstawy programowej MEN, zabawy z językiem angielskim, kinezjologię Dennisona oraz elementy integracji sensorycznej a także wiele zajęć plastycznych i ruchowych. Opcjonalnie można zapisać dziecko na zajęcia z rytmiki oraz z dramy i twórczego myślenia.

MiniPrzedszkole Centrum Rozwoju Dziecka Koala Piaseczno

Dzieci w naszym miniprzedszkolu, są podzielone na dwie grupy ok. 10-osobowe (od 2 do 4 lat i powyżej 4 lat) i mają do dyspozycji dwie sale dydaktyczne, salę zabaw wewnątrz obiektu, a także plac zabaw na zewnątrz. W czasie zajęć dzieci mają przerwę na drugie śniadanie oraz - przy ładnej pogodzie - na zabawę na placu zabaw lub spacer w Parku. Zostało nam jeszcze kilka ostatnich miejsc. Więcej informacji: www.koala.com.pl
autor/źródło: Ania Malec - Centrum Rozwoju Dziecka Koala Piaseczno www.koala.com.pl
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie