Informacje14 kwietnia 2009, 00:00,

Przyjdź na bezpłatne zajęcia Nordic Walking w Józefosławiu

Zapraszamy wszystkich mieszkańców, na bezpłatne zajęcia Nordic Walking (marsz z kijkami) w Józefosławiu / Piasecznie (Las Kabacki). Zajęcia odbędą się 15 kwietnia (środa) godz. 10:00 oraz 16 kwietnia 2009 roku (czwartek) godz. 18:30. Jeśli nie masz własnych kijów - dostaniesz kijki na czas zajęć! Zajęcia Nordic Walking, będą trwały 1-1,5h. Organizatorzy zajęć Nordic Walking, proszą o zabranie wygodnych butów, przewiewne ubranie i przede wszystkim dobry humor. Dzięki Nordic Walking możesz: poprawić swoją kondycję fizyczną i psychiczną, schudnąć - podczas marszu z kijkami możesz spalić do 40% więcej kalorii niż podczas normalnego spaceru, oraz trenować równocześnie 90% wszystkich mięśni swojego ciała. Sprawdź sam i przyjdź na zajęcia Nordic Walking!

NORDIC WALKING

Zainteresowane osoby proszone są o potwierdzenie obecności, pod numerem telefonu: 0501-136-885 lub mailem: info@strefanordicwalking.pl Można się również zapisać online: formularz Miejsce spotkania: wejście do Lasu Kabackiego na końcu ulicy Wilanowskiej: mapka. Podczas bezpłatnych zajęć Nordic Walking w Józefosławiu, będzie można zapisać się na regularne zajęcia, które odbywają się w poniedziałki i środy w godzinach 10:00-11:30, oraz we wtorki i czwartki w godzinach 18:30-20:00 Cena jednych zajęć w karnecie: tylko 10 zł Zajęcia Nordic Walking, prowadzone przez wykwalifikowanego instruktora. Więcej informacji: www.strefanordicwalking.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje15 kwietnia 2009, 00:00,

Radio Bagdad wystąpi na Muzycznym Piątku Góra Kalwaria

Ośrodek Kultury Góra Kalwaria zaprasza na koncert kolęd i pastorałek, który odbędzie się w ramach cyklu koncertów pod tytułem MUZYCZNE PI¡TKI w Górze Kalwarii. Już w najbliższy piątek 17 kwietnia 2009 roku, o godzinie 20:00 na scenie Kina Uciecha (ul. Ks. Sajny 14, Góra Kalwaria), wystąpi RADIO BAGDAD. Wstęp 5 zł. Informacja pochodzi z serwisu mieszkańców GoraKalwaria.net (współpracują z nami). Serdecznie zapraszamy mieszkańców na koncert zespołu Radio Bagdad w Górze Kalwarii.

Radio Bagdad - Czas Naszych Czasów

Radio Bagdad to połączenie energii, wokalnych melodii i kontestacji. Wypracowana dewiza - oszczędność formy i maksimum ekspresji, najlepiej uwydatnia się na koncertach. Zespół stylistycznie oscyluje na granicy rocka i punka. Trio powstało wiosną 2004 roku w Gdańsku. Radio Bagdad tworzą: Sielak (głos, gitara, teksty), Dzik (bas, głos), Majones (perkusja, głos okazjonalny). Więcej informacji na stronie: www.radiobagdad.art.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Góra Kalwaria