Informacje3 czerwca 2013, 00:00,

Przyjaciel potrzebny od zaraz w Górze Kalwarii

Teatr Muzyczny Marzenia zaprasza na spektakl dla dzieci pt.: Przyjaciel potrzebny od zaraz! Premiera odbędzie się 8 czerwca 2013 roku o godz. 13.30 na placu przy szkole gastronomicznej w Górze Kalwarii (plac byłej jednostki wojskowej). Choreografia, reżyseria, teksty piosenek: Joanna Piwnik. Scenariusz: Elżbieta Golińska, Alicja Piwnik, Wioletta Włosińska. Muzyka: Jakub Szlązak. Reżyseria dźwięku: Arkadiusz Gołąb. Zapraszamy!

SPEKTAKL PRZYJACIEL POTRZEBNY OD ZARAZ W GÓRZE KALWARII

Amatorski Teatr Muzyczny "Marzenia" powstał we wrześniu2012 r. przy grupie PaT z Góry Kalwarii po udanej premierze musicalu "Marzenia". W ramach całorocznych zajęć przygotowuje spektakle muzyczne, etiudy teatralne w oparciu o zasady teatru tańca. Liderem odpowiadającym za całokształt działalności artystycznej jest Joanna Piwnik. PaT (Profilaktyka a Ty) działa w Górze Kalwarii od ponad dwóch lat. Liderem grupy jest Lidia Budyta, a jej zastępcą Joanna Piwnik. Koordynatorkami są Wioletta Włosińska i Alicja Piwnik.
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Góra Kalwaria

Informacje1 czerwca 2013, 00:00,

£OSIOWISKO RODZINNY PIKNIK W £OSIU

Sołtys i Rada Sołecka Sołectwa £oś organizuje rodzinny piknik pn.: £OSIOWISKO, który odbędzie się w niedzielę 2 czerwca 2013 roku. Organizatorzy zaplanowali wiele atrakcji, które będą głównie z myślą o najmłodszych. Będzie: zjeżdżalnia i basen z piłeczkami (wstęp wolny), konie i kucyki, występy, gry i zabawy wspierane przez "łosiowe" przedszkole "Pluszowy Domek", pokaz straży pożarnych w wykonaniu gminnych jednostek OSP, pokaz tresury psów, Akademia Nordic Walking, a wszystko to w otoczeniu muzyki non-stop. Dla starszych w piwnym ogródku zadymi grill, będą domowe wypieki chleba i ciast, stoiska z upominkami i zabawkami oraz wiele innych atrakcji. Zapraszamy na piknik rodzinny £osiowisko 2013.

£OSIOWISKO RODZINNY PIKNIK W £OSIU
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Prażmów