Informacje30 października 2016, 12:00,

Przygotuj się na Halloween Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Ogromne pająki będą mogli przygotować najmłodsi goście Centrum Handlowego Auchan Piaseczno podczas warsztatów kreatywnych, jakie odbędą się w najbliższą niedzielę. Na uczestników zabawy czeka także wiele konkursów z nagrodami. Wstęp wolny!

HALLOWEEN PIASECZNO

Wyjątkowe halloweenowe dekoracje będzie można stworzyć podczas warsztatów kreatywnych, na które swoich najmłodszych gości zaprosi Centrum Handlowe Auchan Piaseczno.

W niedzielę 30 października przy specjalnych stanowiskach w pasażu galerii handlowej mali artyści stworzą ogromne pająki. W ruch pójdą styropianowe kule, a także liczne elementy ozdobne – czarna wełna do filcowania, kreatywne druciki, tasiemki, cekiny oraz oczka do przyklejenia.

HALLOWEEN PIASECZNO

Na maluchy czeka również wiele zabaw i konkursów z drobnymi upominkami. W kąciku charakteryzatorskim zaś na uczestników warsztatów czekać będzie czarownica, która zadba o odpowiedni halloweenowy makijaż.

Kreatywne spotkanie odbędzie się w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46. Animacje rozpoczną się o godzinie 12.00 i potrwają do godziny 18.00. Udział we wspólnej zabawie jest bezpłatny!

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje26 października 2016, 18:00,

Koncert Bursztynowa Dama - Małgorzata Jarecka w Magdalence


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

26 października 2016 roku o godz. 18.00 odbędzie się koncert pt. Bursztynowa Dama w wykonaniu Małgorzaty Jareckiej z zespołem. Piosenki Anny Jantar. Miejsce: CIS Magdalenka, ul. Lipowa 28. Wstęp wolny. Zapraszamy na koncert do Magdalenki.

KONCERT BURSZTYNOWA DAMA - MAŁGORZATA JARECKA W MAGDALENCE

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie