Informacje23 lipca 2009, 00:00,

Przewrót Pałacowy pokaz sztuki współczesnej w Oborach

Galeria NIGDY-NIGDY Firmy Twórczej LEONES oraz Fundacja Domu Literatury i Domów Pracy Twórczej serdecznie zapraszają na imprezę artystyczną PRZEWRÓT PA£ACOWY, czyli pokaz polskiej sztuki współczesnej. Pokaz odbędzie się 24 lipca 2009 roku po godz. 19:30 w Domu Pracy Twórczej im. Bolesława Prusa, ul. Literatów 2, Obory k/ Konstancina. Swoje prace zaprezentują: Marcin Bogusławski, Dorota Brodowska, Zbigniew Brodowski, Tomasz Dominik, Adela Szwaja, Małgorzata Wasilewska, Olga Wolniak, Piotr Zaborowski. Więcej informacji na temat pokazu: students.pl Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców na Przewrót Pałacowy w Oborach.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Konstancin

Informacje23 lipca 2009, 00:00,

Koncert zespołu Zippy Dance - Koncerty Letnie Konstancin

Informujemy, że w najbliższą niedzielę 26 lipca 2009 roku o godzinie 16:00 w konstancińskim amfiteatrze, odbędzie się kolejny letni koncert. Tym razem na scenie wystąpi zespół Zippy Dance z programem muzyki popularnej i biesiadnej. Zespół Zippy Dance istnieje od 1996 roku. Oferuje szeroki repertuar muzyczny na wysokim poziomie - poczynając od tańców tradycyjnych (walc, tango) poprzez standardy i muzykę latyno-amerykańską, country, rock and roll, aż do największych przebojów czasów obecnych. Więcej informacji o Zippy Dance można przeczytać na stronie: www.zippydance.pl