Informacje13 kwietnia 2016, 19:04,

Przewodnik Rowerowy Krainy Jeziorki - bezpłatne egzemplarze


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Na miłośników rowerowych wojaży czekają w Urzędzie Miasta i Gminy Piaseczno bezpłatne egzemplarze Przewodnika Rowerowego.

PRZEWODNIK ROWEROWY KRAINY JEZIORKI - BEZPŁATNE EGZEMPLARZE W UMIG PIASECZNO

Kraina Jeziorki to ponad 400 km szlaków rowerowych na obszarze powiatu piaseczyńskiego, części powiatu grójeckiego oraz gminy Mszczonów. Nowe zaktualizowane wydanie Przewodnika rowerowego po Krainie Jeziorki, opublikowane przez Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Zlewni Rzeki Jeziorki, przedstawia 18 szlaków rowerowych tak, aby w razie braku oznakowania w terenie łatwo było utrzymać się na wyznaczonym kursie. Estetyczna i poręczna publikacja zawiera 120 stron na których umieszczone są liczne mapy oraz opis atrakcji turystycznych i zabytków znajdujących się w dolinie rzeki Jeziorki.

Na rowerzystów, mieszkańców gminy Piaseczno przewodniki czekać będą w recepcji Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno, mieszczącej się na parterze budynku przy ul. Kościuszki 5.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Anonimowy, 16 lipca 2019
Super, okazuje się że jest co oglądać .... :-)[size=12px][/size]
Informacje16 kwietnia 2016, 10:00,

II Zlot Pojazdów Klasycznych Targowisko 2016 Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

16 kwietnia 2016 roku, na terenie targowiska miejskiego odbędzie się II Piaseczyński Zlot Pojazdów Klasycznych. W trakcie zlotu wybierane będą: najładniejsze, najczystsze i najstarsze auto. Organizatorzy przewidują też dodatkowe atrakcje. Zlot rozpocznie się o godz. 10.00. Link do wydarzenia na fb: https://www.facebook.com/events/724069554378792/

II ZLOT POJAZDÓW KLASYCZNYCH TARGOWISKO 2016 PIASECZNO

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie