Informacje21 kwietnia 2014, 00:00,

Przekonania w podświadomości kontra świadomość - Akademia Pozytywnego Myślenia

Konstanciński Dom Kultury zaprasza na wykłady Akademii Pozytywnego Myślenia. Najbliższy wykład odbędzie się 23 kwietnia 2014 roku o godz. 18.00 w KDK Hugonówka przy ul. Mostowej 15, Konstancin-Jeziorna. Wstęp wolny. Zapraszamy na wykład Akademii nt.: Moje przekonania w podświadomości kontra moja świadomość, czyli co kieruje moim życiem? Prowadzenie: Jacek Galus (trener rozwoju osobistego).

Przekonania w podświadomości kontra świadomość - Akademia Pozytywnego Myślenia
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Informacje12 kwietnia 2014, 00:00,

Wielkanocny Jarmark Rękodzieła Góra Kalwaria

Serdecznie zapraszamy w Niedzielę Palmową, 13 kwietnia 2014 r. do udziału w Wielkanocnym Jarmarku Rękodzieła w Górze Kalwarii. Na Jarmarku wystawiać się będą artyści, rzemieślnicy oraz producenci zdrowej lokalnej żywności takiej jak: miody, chleby, sery, przetwory owocowe i inne. Po zakończeniu jarmarku, o godz.15.00 zapraszamy do uczestnictwa w Misterium Męki Pańskiej. Dla zwiedzających i wystawców wstęp na Jarmark jest bezpłatny. Jarmark zlokalizowany jest w ścisłym centrum miasta, wzdłuż ulicy 3 Maja.

WIELKANOCNY JARMARK RĘKODZIEŁA W GÓRZE KALWARII
autor/źródło: Redakcja serwisu informacyjnego mieszkańców gminy Góra Kalwaria