Informacje21 kwietnia 2014, 00:00,

Przekonania w podświadomości kontra świadomość - Akademia Pozytywnego Myślenia

Konstanciński Dom Kultury zaprasza na wykłady Akademii Pozytywnego Myślenia. Najbliższy wykład odbędzie się 23 kwietnia 2014 roku o godz. 18.00 w KDK Hugonówka przy ul. Mostowej 15, Konstancin-Jeziorna. Wstęp wolny. Zapraszamy na wykład Akademii nt.: Moje przekonania w podświadomości kontra moja świadomość, czyli co kieruje moim życiem? Prowadzenie: Jacek Galus (trener rozwoju osobistego).

Przekonania w podświadomości kontra świadomość - Akademia Pozytywnego Myślenia
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Informacje13 kwietnia 2014, 00:00,

Grupa wsparcia dla rodziców osób przewlekle chorych w budynku starostwa w Piasecznie

Stowarzyszenie Rodziców i Opiekunów Dzieci, Młodzieży i Osób Niepełnosprawnych i Przewlekle Chorych ONI SĄ serdecznie zaprasza chętnych rodziców i opiekunów niepełnosprawnych dzieci, młodzieży i osób przewlekle chorych na spotkanie Samopomocowej Wzajemnej Grupy Wsparcia. Spotkanie to odbędzie się 28 kwietnia 2014 roku o godz. 16:45 w budynku starostwa w Piasecznie przy ul. Chyliczkowskiej 14 w sali nr. 24 na parterze. Udział w spotkaniach jest całkowicie bezpłatny, serdecznie zapraszamy.

Spotkania są otwarte tzn. mogą w niej brać udział wszyscy ci, którzy są rodzicami lub opiekunami osób niepełnosprawnych i przewlekle chorych i mają potrzebę spotkania się i porozmawiania czy wspólną wymianę informacji z osobami o tym samym statusie społecznym. Jednocześnie informujemy Państwa, że spotkania nasze będą miały również charakter tematyczny w zależności od potrzeb uczestników jak i możliwości naszego Stowarzyszenia, np. spotkania z psychologiem, logopedą. Chętnych prosimy o zgłaszanie swojego uczestnictwa na maila stowarzyszenie.onisa@o2.pl lub pod nr. tel. 517 910 78