Informacje26 maja 2017, 06:00,

Przejazd Jesówka zamknięcie do 26.05.2017


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Trakcja PRKil informuje, że z uwagi na różnice projektowe na połączeniu starej i nowej nawierzchni termin otwarcia przejazdu Jesówka - Żabieniec został przesunięty na 26 maja 2017 r.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje23 maja 2017, 16:00,

Małgorzata Kieliszczyk - Klub Kobiet Kreatywnych w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

23 maja 2017 roku o godz. 18:00 odbędzie się spotkanie Klubu Kobiet Kreatywnych, w ramach którego będzie spotkanie z Małgorzatą Kieliszczyk (psychologiem). Temat spotkania: "Tu i teraz", czyli kilka słów o uważności. Miejsce: Przystanek Kultura Plac Piłsudskiego 9 w Piasecznie.

MAŁGORZATA KIELISZCZYK - KLUB KOBIET KREATYWNYCH W PIASECZNIE

Małgorzata Kieliszczyk - psycholog, trener rozwoju osobistego. Łączy wiedzę psychologiczną i neurolingwistykę z naukami i filozofią Wschodu. "Tu i Teraz", czyli kilka słów o samoświadomości i uważności. Wszyscy oczekujemy dobrego życia, ale często mamy problem z określeniem, co to konkretnie dla nas znaczy.. Dobre, satysfakcjonujące życie zaczyna się, kiedy przestajemy czekać na lepszy moment, bo ten najlepszy właśnie trwa. Tu i Teraz to jedyna chwila, którą mamy do dyspozycji. Jak często odkładamy życie na później? - "zrobię to jak będę miał/a więcej czasu/pieniędzy", czy "w następny weekend to już na pewno odpocznę". I tak codziennie. Uważność polega na pełnym uświadomieniu sobie i docenieniu tego, co mamy, zamiast tego co było czy chcielibyśmy żeby było.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie