Informacje13 lutego 2008, 00:00,

Przegląd filmów krótkometrażowych alternatywnych KLAPS

Portal młodych GoraKalwaria.net zaprasza wszystkich miłośników dobrego i mocnego kina na VII Przegląd Filmów Krótkometrażowych i Alternatywnych KLAPS, który odbędzie się w najbliższy piątek 15 lutego 2008 roku, o godzinie 16:00. Miejsce: Kino Uciecha (ul. ks. Sajny 14, Góra Kalwaria). Wstęp jest wolny! Przegląd Kina Alternatywnego KLAPS to projekt mający na celu promocję oraz popularyzację kina niezależnego i alternatywnego. Zapraszamy na przegląd KLAPS do Góry Kalwarii.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński GÓRA KALWARIA

Informacje13 lutego 2008, 00:00,

Wiadomości Tarczyńskie Niezależny Miesięcznik Regionalny

Urząd Miejski Gminy Tarczyn www.tarczyn.pl rozpoczął umieszczać na swojej stronie, elektroniczną wersję popularnej lokalnej gazety WIADOMOŚCI TARCZYńSKIE Niezależny Miesięcznik Regionalny, z biuletynem informacyjnym przedstawiającym najważniejsze inwestycje w gminie Tarczyn.

Wiadomości Tarczyńskie Niezależny Miesięcznik Regionalny

Pierwszy numer elektronicznej wersji lokalnej gazety Gminy Tarczyn 1/2008: WIADOMOŚCI TARCZYńSKIE Niezależny Miesięcznik Regionalny, możecie pobrać ze strony: gazeta (.pdf) + dodatek samorządowy: dodatek (.pdf)
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński TARCZYN
Tematy:Tarczyn