Informacje26 października 2014, 16:00,

Przegląd Filmów Amatorskich KLAPS w Górze Kalwarii

26 października 2014 roku o godz. 16.00 w Kinie Uciecha odbędzie się Przegląd Filmów Amatorskich KLAPS. Impreza odbędzie się w pewnej konwencji: z długiego snu budzi się Baron Bloodie Woodie, jest wampirem zombie i jest wiecznie głodny, a dalej to już niespodzianka. W programie: filmy, "żywy komentarz" do etiudy filmowej oraz muzyka "na żywo" grana do autorskich wizualizacji (w tym animacji poklatkowych) Zagra mIndSedge, który m.in dostał się do finału przeglądu muzycznego i 24 października zagra w warszawskim klubie palladium na JP Artist Festiwalu.

Przegląd Filmów Amatorskich KLAPS w Górze Kalwarii

Informacje25 października 2014, 16:30,

Koncert Mały Chór Wielkich Serc

Zapraszamy na koncert dziecięcego chóru Mały Chór Wielkich Serc, który odbędzie się 25 października 2014 roku o godz. 16.30 w sali widowiskowej GOK w Tarczynie. Wejściówki na koncert (bezpłatne) dostępne będą do odbioru od dnia 14 października w Gminnym Ośrodku Kultury, ul. Juliana Stępkowskiego 17, pok. 101 (I piętro).

Koncert Mały Chór Wielkich Serc

Zespół na co dzień działa przy Parafii Franciszkańskiej p.w. Matki Bożej Anielskiej w Łodzi. Obecnie śpiewa w nim około 50 dzieci w wieku od 5 do 14 lat, a jego założycielem i prowadzącym jest o. Piotr Kleszcz, który komponuje i układa dla chórku teksty. "Mały Chór Wielkich Serc" czynnie koncertuje w Polsce i za granicą a już niebawem zaśpiewa specjalnie dla Nas – w Tarczynie! Strona zespołu: http://mchws.franciszkanie-warszawa.pl