Informacje17 października 2015, 18:00,

Przegląd Filmów Amatorskich KLAPS

17 października 2015 roku odbędzie się Przegląd Filmów Amatorskich "Klaps" w Górze Kalwarii. Zapraszamy wszystkich do kina Uciecha (ul.Ks. Sajny 14, Góra Kalwaria). Wstęp wolny. Podobnie jak w zeszłym roku podczas spotkania pojawią się realne postaci. Z nieoficjalnych źródeł wiadomo, że kino Uciecha na ten czas przemieni się w statek kosmiczny, a widzowie będą mieli okazję poznać jego załogę: Chamzesa, Kaukaza oraz Kowalskiego.

Przegląd Filmów Amatorskich KLAPS

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=9&t=1170
Informacje18 października 2015, 13:00,

Kosmiczna przygoda bezpłatny spektakl dla dzieci w galerii handlowej Auchan Piaseczno

Jak przygotować się do międzyplanetarnej podróży oraz jak zbudowany jest nasz układ słoneczny – tego w najbliższą niedzielę dowiedzą się najmłodsi goście Centrum Handlowego Auchan Piaseczno. Podczas kolejnego w tym roku spotkania teatralnego z cyklu Bajeczne niedziele, mali widzowie wezmą udział w niezapomnianej kosmicznej przygodzie.

Tak daleka podróż, to poważne przedsięwzięcie. Wie o tym szalony naukowiec, który wraz z niezdarnym robotem, chce zabrać na wycieczkę po kosmosie wszystkie dzieci. Wyprawa ruszy z Centrum Handlowego Auchan Piaseczno już w najbliższą niedzielę 18 października.

Zanim jednak mali widzowie odwiedzą przestrzeń kosmiczną, trzeba będzie zbudować srebrną rakietę, która wyniesie wszystkich w przestworza. Zdaje się, że maluchy będą musiały pomóc uczonemu, który cierpliwie znosi psikusy swawolnego robota. Dzięki wspólnej pracy wszyscy uczestnicy teatralnego spotkania wyruszą w daleką teatralną podróż, dzięki której poznają układ słoneczny, a nawet przez chwilę sami staną się planetami krążącymi wokół Słońca.

Spektakl pt. Kosmiczna przygoda, odbędzie się w niedzielę 18 października 2015 roku w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46. Bezpłatne przedstawienie odegrane zostanie trzykrotnie: o godzinie 13.00, 15.00 oraz 17.00. Udział w kosmicznej zabawie jest bezpłatny!

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=4&t=1263&start=120