Informacje16 maja 2013, 00:00,

PRZEDSZKOLNY PIKNIK RODZINNY TARCZYN

Urząd Gminy Tarczyn oraz Przedszkole w Tarczynie serdecznie zapraszają na Przedszkolny Piknik Rodzinny, który odbędzie się 18 maja 2013 roku o godz. 14.00. Piknik będzie połączony z propagowaniem idei recyklingu. Organizatorzy zaplanowali wiele atrakcji m.in.: malowanie twarzy, kule wodne, dmuchane zjeżdżalnie oraz zamek, dmuchana gąsienica Megi, trampolina, zwierzątka z balonów, stoisko salon fryzur dla dzieci, występy szczudlarza, grill. W imieniu organizatorów zapraszamy na Piknik Rodzinny do Tarczyna.

PRZEDSZKOLNY PIKNIK RODZINNY W TARCZYNIE

Program Przedszkolnego Pikniku Rodzinnego:

14.00 – występy przedszkolaków z okazji Święta Mamy i Taty
14.30 – rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt.: Recykling oczami dzieci
15.00 – pokaz magii na wesoło
15.20 – pokaz gigantycznych baniek mydlanych oraz bańkowe warsztaty dla dzieci
15.35-18.00 – blok gier i zabaw oraz zabawy taneczno-ruchowej.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Tarczyn
Tematy:Tarczyn

Informacje16 maja 2013, 00:00,

Zielone Świątki Piaseczyńska Kolej Wąskotorowa

Piaseczyńska Kolej Wąskotorowa zaprasza mieszkańców do spędzenie wolnego czasu na pikniku rodzinnym w Runowie. Najbliższa niedziela 19 maja 2013 roku to Zielone Świątki, a na wycieczkach jest zawsze zielono i wesoło. Weźcie ze sobą, rodziny, psa, rower i dobry humor. Pociąg odjeżdża o godz. 11:00 z peronu Piaseczno Miasto Wąskotorowe (ul. Sienkiewicza 14), jedzie do Tarczyna Ruda, a później na łono natury do Runowa.

ZIELONE ŚWI¡TKI Z PIASECZYńSK¡ KOLEJ¡ W¡SKOTOROW¡

Bilety na wycieczkę ZIELONA KOLEJ W¡SKOTOROWA, można rezerwować online na stronie internetowej: www.kolejka-piaseczno.com lub telefonicznie (22) 756-76-38, 607-155-188.

ZIELONE ŚWI¡TKI Z PIASECZYńSK¡ KOLEJ¡ W¡SKOTOROW¡
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno