Informacje2 grudnia 2010, 00:00,

Przedstawienie Przygody Koziołka Matołka w Tarczynie

Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie zaprasza dzieci na spektakl teatralny pt. PRZYGODY KOZIO£KA MATO£KA, który odbędzie się w najbliższą sobotę 4 grudnia 2010 roku o godz. 16.00 w sali Gminnego Ośrodka Kultury, ul. ks. Cz. Oszkiela 3. Po spektaklu spotkanie z Mikołajem. Wstęp wolny. Zapraszamy do GOK Tarczyn.

Przedstawienie Przygody Koziołka Matołka w Tarczynie
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Tarczyn
Tematy:Tarczyn

Informacje2 grudnia 2010, 00:00,

Nasz Sport i Kultura - 11. numer gazety dostępny online

Dzięki uprzejmości zespołu redakcyjnego gazety, otrzymałem najnowszy i zarazem 11. numer bezpłatnego tygodnika Nasz Sport i Kultura. Jeżeli ktoś z Was, nie miał jeszcze w rękach nowego wydania gazety Nasz Sport i Kultura, to zachęcam do pobrania jej w formacie PDF: Nasz Sport i Kultura nr 11 (2,76 MB). Zapraszam również na forum mieszkańców, na którym jest wątek dotyczący tygodnika: NASZ SPORT I KULTURA. życzymy miłej lektury.

NASZ SPORT I KULTURA - BEZP£ATNY TYGODNIK PIASECZYńSKI
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno