Informacje24 czerwca 2013, 00:00,

Przedstawienie O giermku Stachu i smoku z Jury w restauracji Szara Eminencja w Piasecznie

Teatr Podmiejski i Szara Eminencja zapraszają na spotkanie z giermkiem Stanisławem, które gwarantuje wszystkim widzom prawie rycerskie emocje i całkiem nierycerski śmiech. Spektakl będzie można obejrzeć 25 czerwca 2013 roku o godz. 19.00 (wstęp od 18.45) w Szarej Eminencji, która znajduje się przy ul. Sienkiewicza 11 (stare kino) w Piasecznie. Bilety (dorośli 20 zł, dzieci 10 zł) do kupienia w barze Szarej Eminencji. Zapraszamy.

PRZEDSTAWIENIE O GIERMKU STACHU I SMOKU Z JURY W RESTAURACJI SZARA EMINENCJA W PIASECZNIE

"O giermku Stachu i smoku z Jury dramat to straszny lecz nie ponury" to trzyaktowa sztuka o familijnym charakterze, ciesząca oko i ucho widza w przedziale wiekowym 5 - 105 lat. Spektakl oparty o najlepsze wzorce gatunku, grany koncertowo przez zawodowców, znanych z pierwszo- i drugoplanowych ról filmowych i teatralnych. Skład zespołu uzupełnia trójka aktorów-amatorów, ale konia z rzędem temu, kto potrafiłby wskazać ich w tym zestawie utalentowanych artystów. Niniejszym informujemy, że giermek Stach z Jury wyrusza właśnie w nową podróż, by pokonać kolejnego żarłocznego potwora, ale też własną niemoc.

Spektakl O giermku Stachu i Smoku z Jury dramat to straszny lecz nie ponury w Janczewicach

OBSADA: Stach - Krzysztof Kwiatkowski, Smoczyca - Agnieszka Nawrocka, Olivia, Dziewczę z Reklamy - Małgorzata Jurek, Eko-baba - Maria Kowalik, Chósarya - Katarzyna Traczyńska, Lelijka - Anna Materna, Narrator, Rycerz Słaby - Maciej Wilk, Król, Mieszkaniec I - Janusz Leśniewski, Smok i Mieszkaniec II - Piotr Rodak, Cybant i Mieszkaniec III - Tomasz Traczyński, Herold i Rycerz Tchórzliwy - Krzysztof Chmielarczyk. REALIZACJA: scenografia - Elżbieta Bień, asyst. scenografa - Jagoda "Dżygida" Aszkowska, kostiumy - Wiesława Płodzik, charakteryzacja - Anna Materna, konstruktor urządzeń scenicznych - Mieczysław Korbut, informacja i reklama - Katarzyna Kazubska, kierownik zespołu - Janusz Leśniewski, muzyka i reżyseria - Konrad Materna.
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje24 czerwca 2013, 00:00,

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej z okazji Dni Tarczyna 2013

Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie zaprasza na Turniej Piłki Nożnej o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Tarczynie z okazji Dni Tarczyna 2013. Zgłoszenia przyjmuje Animator Sportu do 28 czerwca 2013 roku na boisku Orlik w Tarczynie. Turniej odbędzie się 6 lipca 2013 roku. Dla zwycięzców organizatorzy przygotowali nagrody w postaci sprzętu sportowego. Zapraszamy na Turniej Piłki Nożnej w Tarczynie.

TURNIEJ PI£KI NOżNEJ O PUCHAR PRZEWODNICZ¡CEGO RADY MIEJSKIEJ Z OKAZJI DNI TARCZYNA 2013
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Tarczyn
Tematy:Tarczyn