Informacje2 lutego 2018, 18:00,

Przasnyski batik - wystawa w Górze Kalwarii

Po raz drugi w Ośrodku Kultury w Górze Kalwarii, będzie gościła przasnyska wystawa BATIK. Tym razem artyści przybliżą nam kilka kolekcji tematycznych, które powstały w pracowni „Mamut”. Wernisaż odbędzie się 2 lutego 2018 roku o godz. 19.00.

PRZASNYSKI BATIK - WYSTAWA W GÓRZE KALWARII

Warto przyjść, bo prócz unikatowych prac (nie da się zrobić dwóch identycznych obrazów), możemy liczyć na arcyciekawą opowieść o batiku. Tomasz Jakubowski, założyciel pracowni w Przasnyszu, jest wyjątkowym gawędziarzem i fascynatem tej techniki. Artyści przygotowali też dla nas niespodziankę - minipokaz "jak powstaje batik". Każdy z uczestników będzie mógł sam spróbować swoich sił. Polecamy!

Przasnyski batik - wystawa w Górze Kalwarii

Informacje7 lutego 2018, 11:00,

Seniorze strzeż się - Gmina Piaseczno ostrzega seniorów przed oszustwami

Na terenie Gminy Piaseczno odnotowano wzrost aktywności osób próbujących dokonać wyłudzeń i oszustw od seniorów popularną metodą “na wnuczka” i “na policjanta”.

SENIORZE STRZEŻ SIĘ - GMINA PIASECZNO OSTRZEGA SENIORÓW PRZED OSZUSTWAMI

Gmina Piaseczno wraz z Komendą Powiatową Policji w Piasecznie rozpoczęła akcję edukacyjną mającą na celu uświadomienie osobom starszym oraz ich otoczeniu niebezpieczeństwa, jakie im grozi. W ramach kampanii informacyjnej odbędzie się cykl spotkań z organizacjami senioralnymi oraz mieszkańcami, a także kampania informacyjna w mediach.

Pierwsze spotkania odbędą się 7 oraz 13 lutego 2018 roku o godzinie 12.00 w Centrum Kultury w Piasecznie. Zapraszamy!