Informacje13 marca 2008, 00:00,

Promocja Camaieu w Galerii Handlowej Auchan Piaseczno

Galeria Auchan Piaseczno przy ul. Puławskiej 46 zaprasza wszystkie Panie na 10 dni specjalnych promocji wiosennych w sklepie Camaieu. Od środy 12 marca do soboty 22 marca 200 roku, w sklepie Camaieu w Galerii Auchan w Piasecznie trwać będzie promocja pod hasłem: 10 DNI CAMAIEU - TO DNI INNE NIż WSZYSTKIE. W tych dniach wszystkie klientki, będą miały okazję kupić produkty z nowej wiosennej kolekcji firmy Camaieu po bardzo atrakcyjnych cenach.

Camaieu w Galerii Handlowej Auchan Piaseczno
kliknij, aby powiększyć zdjęcie Camaieu

Wybrane modele ubrań i dodatków zostały przecenione o 20%, 30%, a nawet 50%. Promocja pozwoli wszystkim Paniom poczuć się wiosennie, kobieco i elegancko w nowych kreacjach zakupionych po przystępnych cenach. Wiosenna kolekcja francuskiej firmy Camaieu charakteryzuje się ciepłą paletą barw i modnymi fasonami. Pełna jest fantazyjnych i oryginalnych propozycji na każdą okazję. Klasyczny styl przeplata się tu z ekstrawagancją, a inspirujące dodatki potrafią podkreślić indywidualność każdej kobiety. Informację o promocjach w Camaieu, otrzymaliśmy od firmy Effective Public Relations.

Informacje o Galerii Auchan Piaseczno: Galeria Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46 - centrum handlowe należące do Auchan Polska Sp. z o.o. - została otwarta w 1996 roku. Od tego czasu kompleks był dwukrotnie rozbudowywany - w 1999 roku i 2006 roku. Przez siedem dni w tygodniu klienci mają do dyspozycji blisko 50 sklepów i punktów usługowych. Na terenie Galerii mieszczą się również restauracje i kawiarnie z bogatą ofertą kulinarną. W sąsiedztwie znajduje się stacja benzynowa Auchan, centrum usługowe Norauto oraz hipermarket budowlano - dekoracyjny Leroy Merlin. Centrum jest w pełni przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Do dyspozycji klientów jest również całkowicie bezpłatny parking na 2400 miejsc. Godziny otwarcia Galerii Handlowej przy Auchan: poniedziałek - sobota (9:00–21:00), niedziela: (9:00–20:00).
autor/źródło: Redaktorzy serwisu e-mieszkańców powiat piaseczyński PIASECZNO

Informacje14 marca 2008, 00:00,

Piaseczno - zapraszamy na profilaktykę raka szyjki macicy

Urząd Miasta i Gminy Piaseczno informował nas w lutym 2008 roku, o spotkaniu dotyczącym profilaktyki raka szyjki macicy. Poprzednie spotkanie niestety zostało odwołane, jednak organizatorzy ustalili kolejny termin spotkania, które obędzie się w najbliższy wtorek 18 marca 2008 roku, w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno w dwóch turach, o godzinie 14:00 i 15:00. Serdecznie zapraszamy mieszkanki Piaseczna i okolic, do wzięcia udziału w spotkaniu dotyczącym profilaktyki raka szyjki macicy. Więcej informacji na temat spotkania, można przeczytać w informacji: profilaktyka raka szyjki macicy w Urzędzie Gminy Piaseczno.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński PIASECZNO