Artykuł partnerski19 maja 2021, 09:00,

Projektowanie graficzne - do czego przydaje się grafika na fanpage’u?

Projektowanie graficzne - do czego przydaje się grafika na fanpage’u?

Grafiki na Facebooku to jeden z najważniejszych elementów, który wymiernie wpływa na skuteczność przekazu. Okazuje się bowiem, że w świecie zdominowanym przez wzrokowców projektowanie graficzne potrafi dać różnicę i przykuć uwagę do konkretnych treści.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Projektowanie graficzne - do czego przydaje się grafika na fanpage’u?

Z tego właśnie korzystają specjaliści od reklamy, których zatrudnia niejedna agencja reklamowa Warszawa. Ich zadaniem jest przygotowanie intrygujących i angażujących treści. Takich, które przyciągną na fanpage nowych odwiedzających lub przełożą się na wartościowe konwersje.

Grafiki na fanpage’u przydają się do wielu celów. Przede wszystkim wstawia się je do postów i stories. Oprócz tego stanowią podstawową wizytówkę jako zdjęcie profilowe lub tło. W każdym z wymienionych przypadków powinny się one wyróżniać nieco innych cechami oraz odpowiadać konkretnym wymaganiom, na przykład co do wymiarów.

O tym wszystkim wiedzą doświadczeni graficy, dlatego często opłaca się zlecić projektowanie graficzne, aby otrzymać profesjonalne materiały, wpisujące się we wszystkie kanony, a przy tym przykuwające uwagę. Niejedna agencja marketingowa Warszawa działa kompleksowo. Takie rozwiązania przekonują właścicieli firm, którzy powierzają zewnętrznym podmiotom całościowe prowadzenie fanpage’a.

 

Projektowanie graficzne – czym powinny wyróżniać się dobre grafiki na Facebooka?

Każdy z typów zdjęć na Facebooka musi odpowiadać innym wytycznym. Mimo to istnieje szereg elementów wspólnych. Dzięki temu buduje się tożsamość wizualną firmy, a także przyciąga nowych odbiorców.

Co zatem warto zrobić, żeby treści angażowały i budowały solidną markę w social mediach? Istnieje kilka podstawowych zasad.

Przede wszystkim warto zadbać o to, by grafika była rozpoznawalna i wpisywała się w całościową strategię promocyjną. Przekaz musi być klarowny oraz jasno odnosić się do identyfikacji wizualnej przedsiębiorstwa. Zwróćmy też uwagę na kolory – niech będą dopasowane do działań, a przy tym podkreślają znaczenie treści. W barwach tkwi olbrzymi potencjał emocjonalny, który warto wykorzystać właśnie na Facebooku.

Kompozycja powinna być dobrze przemyślana. Liczy się odpowiednie rozmieszczenie elementów tak, żeby przyciągały wzrok i skupiały uwagę na kluczowych elementach. Projektowanie graficzne musi oczywiście uwzględnić też kwestię wyświetlania na różnych typach urządzeń – stacjonarnych i mobilnych czy też specyfikę branzy, nawet tej najtrudniejsszej jak np. spawanie konstrukcji stalowych.

Na koniec warto pamiętać o tym, że w social mediach liczy się przede wszystkim rozpoznawalność. Dlatego grafiki powinny być przede wszystkim oryginalne. Schematyczne, proste obrazy lub powielane zdjęcia ze stocków raczej nie intrygują ani nie zostają zapamiętane.

 

Agencja Social Media – budowanie solidnych strategii marketingowych

Wielość kwestii, o których trzeba pamiętać przy tworzeniu materiałów do publikacji w social mediach, sprawia, że spore grono osób decyduje się na powierzenie prowadzenia fanpage’a specjalistom. Zatrudnia się do tego firmy takie, jak dobra agencja marketingowa Warszawa.

Doświadczeni eksperci od reklamy mają wiedzę, umiejętności i doświadczenie, a także współpracują ze specjalistami od kreacji, dzięki temu projektowanie graficzne oraz przygotowywanie angażujących treści nie stanowi dla nich większego problemu.

autor/źródło: contenthero.pl

Napisz komentarz

Informacje14 maja 2021, 07:32,

Ile kalorii ma naleśnik z dżemem? Nie uwierzysz

 Ile kalorii ma naleśnik z dżemem? Nie uwierzysz

Sprawdziliśmy kaloryczność naleśnika z dżemem. Jeśli chcesz wiedzieć ile kalorii ma ten produkt czytaj dalej. Kalorie w naleśniku z dżemem pochodzą w 10% z białka, 53% z węglowodanów i 37% z tłuszczy.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Udostępnij. To zainteresuje Twoich znajomych

Informacje zawarte w tym artykule pochodzą z serwisu calories-info.com (link: Calories in Pancake with fruit)

Odwiedź stronę źródłową aby dowiedzieć się dokładnie ile kalorii ma naleśnik z dżemem lub poznać jakie wartości odżywcze zawarte są w naleśniku z dżemem, (węglowodany, białko, tłuszcze, indeks glikemiczny, błonnik, gluten itp.)

Naleśnik z dżemem - kalorie i wartości odżywcze

Naleśnik z dżemem zawiera 230 kcal na 100g.

Przeczytaj też: Sprawdzamy ile kalorii ma łosoś wędzony. Byliśmy zaskoczeni

Przykładowo średniej wielkości naleśnik z dżemem (120 g) to około 276 kalorii (kcal).

Odpowiada to ok. 12% dziennego zapotrzebowania kalorycznego dla dorosłego człowieka o średniej wadze i przeciętnej aktywności fizycznej (Przyjęto dzienne zapotrzebowanie w wysokości 2400kcal).

Aby zobrazować sobie ile to jest, warto zwrócić uwagę, że kalorie które zawiera średniej wielkości naleśnik z dżemem (120 g) można porównać do kalorii, które zawiera np. 5 jabłek, 3.5 szklanki coli, 2.5 plastry sera żółtego, 2.5 kromki chleba, 2 szklanki mleka, 14.5 łyżeczek cukru.

Aby spalić taką ilość kalorii potrzebujesz na przykład jeździć na rowerze przez co najmniej 39 minut, pływać przez 33 minuty lub biegać przez 28 minut.

Czy naleśnik z dżemem tuczy i jak wpływa na odchudzanie?

Zawartość kalorii w naleśniku z dżemem jest średnia w porównaniu do innych produktów z kategorii produktów gotowych. Spożywanie naleśnika z dżemem wydaje się być też średnim wyborem dla osób na diecie. Nie trudno znaleźć mniej tuczące produkty pośród produktów gotowych.

Inne przydatne informacje

Ile białka jest w naleśniku z dżemem?

Naleśniki z dżemem zawierają 5.85 g białka na 100g.
Średniej wielkości naleśnik z dżemem (120 g) zawiera ok. 7 g białka.

Ile węglowodanów jest w naleśnikach z dżemem?

Naleśniki z dżemem zawierają 30.62 g węglowodanów na 100g.
Średniej wielkości naleśnik z dżemem (120 g) zawiera ok. 36.7 g węglowodanów.

Ile waży naleśnik z dżemem?

Średniej wielkości naleśnik z dżemem (część jadalna po obraniu) waży ok. 120g.

Ile błonnika jest w naleśnikach z dżemem?

Naleśniki z dżemem zawierają w sobie 2.4 g błonnika na 100g.
Średniej wielkości naleśnik z dżemem (120 g) zawiera ok. 2.9 g błonnika. Odpowiada to ok. 10% dziennego zapotrzebowania dla dorosłego człowieka. ?

autor/źródło: wszystkoojedzeniu.pl

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie