Informacje22 lutego 2019, 07:00,

Projekt Ja w internecie - bezpłatne szkolenia komputerowe w Tarczynie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Gmina Tarczyn organizuje cykl bezpłatnych szkoleń w zakresie rozwoju kompetencji cyfrowych w ramach projektu „Ja w Internecie”. Planowany termin realizacji szkoleń: luty 2019 - czerwiec 2019. Uczestnikami szkolenia mogą być osoby powyżej 25 roku życia z terenu województwa mazowieckiego, zarówno kobiety jak i mężczyźni, pracujący i bezrobotni, a także osoby z niepełnosprawnościami. Wszystkim uczestnikom zapewniamy catering oraz materiały edukacyjne. Nabór uczestników szkoleń będzie odbywać się w trybie otwartym i ciągłym, aż do wyczerpania wolnych miejsc. Jeden uczestnik może skorzystać tylko z jednego modułu szkoleniowego. Miejsce szkoleń: teren gminy Tarczyn. Serdecznie zapraszamy.

Projekt Ja w internecie - bezpłatne szkolenia komputerowe w Tarczynie

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Aby wziąć udział w szkoleniu, należy zgłosić się do Urzędu Miejskiego w Tarczynie (ul. J. Stępkowskiego 17 (pok.107 lub 108)) lub przesłać skan formularza zgłoszeniowego z własnoręcznym podpisem na adres: jawinternecie@tarczyn.pl
Więcej informacji pod numerem telefonu: 22 715 79 76 lub 784 522 801 oraz na stronie www.tarczyn.pl, gdzie dostępne są dokumenty zgłoszeniowe oraz regulamin rekrutacji.
Projekt jest współfinansowany w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa 2014-2020, Działanie 3.1 „Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych”. Operatorem Programu jest Fundacja Legalna Kultura, która ogłasza konkursy grantowe i wspomaga realizację projektów pod kątem merytorycznym i rozliczeniowym

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje23 lutego 2019, 10:00,

Bajki z retro rzutnika Ania oraz Glottozabawy w Strefie Kultury


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

23 lutego 2019 roku o godz. 11:00 zapraszamy dzieci i rodziców na pokaz bajek z retro rzutnika Ania oraz Glottozabawy z angielskim z instruktorem Magdą Wojewodą. Miejsce: Strefa Kultury, ul. Jarząbka 20/85 w Piasecznie. Wstęp bezpłatny. Obowiązują zapisy pod numerem telefonu: 505-856-669. Serdecznie zapraszamy.

Bajki z retro rzutnika Ania oraz Glottozabawy w Strefie Kultury

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie