Informacje25 stycznia 2013, 00:00,

Program Stop bezrobociu. Chcę pracować! realizowany przez Powiatowy Urząd Pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie w roku 2013 kontynuuje realizację projektu systemowego pt. Stop bezrobociu. Chcę pracować! w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Poddziałanie 6.1.3, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Jeżeli jesteś: pracodawcą - możesz złożyć wniosek o zorganizowanie stażu dla osoby bezrobotnej, osobą bezrobotną - możesz zostać skierowany na staż, szkolenie lub otrzymać jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej.

Program Stop bezrobociu. Chcę pracować! realizowany przez Powiatowy Urząd Pracy

Projekt obejmie wsparciem osoby bezrobotne: do 30 roku życia, powyżej 50 roku życia, długotrwale bezrobotne (tj. zarejestrowane powyżej 12 miesięcy w ciągu ostatnich 2 lat) lub z terenów wiejskich zarejestrowane w PUP Piaseczno. UWAGA! Zgodnie z założeniami projektu realizowanego od 2008 r. osoba bezrobotna może być objęta wsparciem tylko jeden raz w ramach projektu systemowego pt. "Stop bezrobociu. Chcę pracować!". Informacji na temat projektu udziela Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie ul. Szkolna 20 tel. 22 73 76 200

Informacje25 stycznia 2013, 00:00,

Oprowadzanie po wystawie KONFRONTACJE

Wszystkich, którzy nie zdążyli jeszcze obejrzeć wystawy pt. Konfrontacje, Konstanciński Dom Kultury zaprasza na finisażowe oprowadzanie z kuratorem Arturem Wąsowskim, które odbędzie się w sobotę 26 stycznia 2013 roku o godz. 14.00 w KDK przy ul. Jaworskiego 18. Wystawa jest podsumowaniem aktywności 28 artystów z powiatu piaseczyńskiego (w większości z Konstancina-Jeziorny) w 2012. Jej celem jest konfrontacja dokonań zarówno profesjonalistów, jak i amatorów, osób młodych i starszych z opiniami odbiorców sztuki. Wystawa czynna do 27 stycznia 2013 roku.

OPROWADZANIE PO WYSTAWIE KONFRONTACJE
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna