Informacje19 czerwca 2018, 20:22,

Program Dobry Start - świadczenie w wysokości 300 zł


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Program "Dobry Start" to świadczenie w wysokości 300 zł, które będzie przysługiwało raz w roku na dziecko uczące się w szkole aż do ukończenia przez nie 20. roku życia. Dzieci niepełnosprawne uczące się w szkole, otrzymają świadczenie do ukończenia przez nie 24. roku życia. Rodziny otrzymają je bez względu na dochód.

PROGRAM DOBRY START - ŚWIADCZENIE W WYSOKOŚCI 300 ZŁ

Program „Dobry Start” to inwestycja w edukację polskich dzieci. To 300 zł jednorazowego wsparcia dla wszystkich uczniów rozpoczynających rok szkolny. Rodziny otrzymają świadczenie bez względu na dochód. To wsparcie dla 4,6 miliona uczniów. Więcej informacji o programie na stronie internetowej: https://www.mpips.gov.pl/DobryStart

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje26 czerwca 2018, 09:11,

Biblioteka w Józefosławiu zmienia adres na Julianowska 67A


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Informujemy, że biblioteka przenosi się do nowego lokalu przy ul. Julianowskiej 67A. Dlatego biblioteka będzie nieczynna cały lipiec! Zapraszamy do końca czerwca, aby wymienić książki na nowe, przedłużyć, będzie można wypożyczyć nawet do 8 książek:) W sierpniu zapraszamy do nowego budynku – ul. Julianowska 67A, I piętro (budynek, w którym mieści się Carrefour, Quchnia).

BIBLIOTEKA W JÓZEFOSŁAWIU ZMIENIA ADRES NA JULIANOWSKA 67A

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie