Informacje19 czerwca 2018, 06:00,

Profilaktyka stomatologiczna, profilaktyka przeciwrakowa w Piasecznie

19 czerwca 2018 roku Fundacja Z uśmiechem przez życie we współpracy z Gabinetem Stomatologicznym NZOZ AMDENTAL PLUS przy ul. Puławskiej 45B w Piasecznie organizuje Dzień otwarty Profilaktyka stomatologiczna, profilaktyka przeciwrakowa.

PROFILAKTYKA STOMATOLOGICZNA, PROFILAKTYKA PRZECIWRAKOWA W PIASECZNIE

W tym dniu zostaną przeprowadzone badania kontrolne stanu uzębienia osób zgłaszających się do gabinetu oraz badania przesiewowe w kierunku występowania zmian patologicznych na błonie śluzowej jamy ustnej.

Szczególnie zachęcamy do przyjścia do gabinetu pacjentów z grupy wysokiego ryzyka:
- osoby palące,
- osoby nadużywające alkoholu,
- osoby powyżej 40 roku życia,
- osoby uwarunkowane genetycznie

Zapisy na badania pod numerem telefonu: 22 711 07 63

Małgorzata Nowak-Niedźwiedzka
Fundacja Z uśmiechem przez życie

Popularny: 600 odsłonInformacje24 maja 2018, 16:00,

Park Rostworowskich w Złotokłosie - Złotokłos z nutką historii

24 maja 2018 roku o godz. 18.00 zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu "Złotokłos z nutką historii". Tym razem porozmawiamy na temat parku rodziny Rostoworowskich w Złotokłosie przy kościele. Wiąże się to oczywiście z otrzymaniem przez gminę Piaseczno terenu wyrokiem sądu oraz pracami rewitalizacyjnymi, jakie prowadzone są przez gminę. Gościem będzie Dorota Pape.

PARK ROSTWOROWSKICH W ZŁOTOKŁOSIE - ZŁOTOKŁOS Z NUTKĄ HISTORII

Miejsce: Biblioteka w Złotokłosie przy ul. 3 maja 30. Zapraszamy. Organizatorzy: Biblioteka w Złotokłosie, Biblioteka Miasta i Gminy Piaseczno, Klub Kultury w Złotokłosie, Centrum Kultury Piaseczno, Piaseczyński Klub Poszukiwaczy Historii.