Informacje12 września 2019, 12:12,

Problem handlu drogimi garnkami powraca. Apel Rzecznika Konsumentów

Problem handlu drogimi garnkami powraca. Apel Rzecznika Konsumentów

W związku z coraz liczniejszymi doniesieniami o nieprawidłowościach w trakcie sprzedaży podczas prezentacji w wynajętych na ten cel salach np. w hotelach, restauracjach, proszę o informowanie Biura Powiatowego Rzecznika Konsumentów w Piasecznie o miejscach, w których odbywają się tego typu pokazy na terenie powiatu piaseczyńskiego.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij 2
Co zrobić gdy staniemy się ofiarami marketerów?


Przekazane dane umożliwią Rzecznikowi wystąpienie do podmiotów wynajmujących pomieszczenia na pokazy. Informacje można przekazywać telefonicznie 22 756 61 55 oraz elektronicznie rzecznik.konsumenta@piaseczno.pl

Zdarza się, że podczas takich spotkań wprowadzeni w błąd konsumenci decydują się na niepotrzebny i zbyt drogi zakup, a potem mają problemy ze zwrotem towarów lub reklamacją. Przypominam, że od umowy sprzedaży produktu na pokazie można odstąpić w ciągu 14 dni. Wystarczy złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy, zwrócić zakupiony towar i ponieść ewentualne koszty wysyłki.

Jeżeli sprzedawca utrudnia odstąpienie od umowy lub zwrot pieniędzy należy zgłosić się do Biura Powiatowego Rzecznika Konsumentóww Piasecznie, ul. Chyliczkowska 14, pokój nr 8.

autor/źródło: Urząd Powiatu Piaseczyńskiego

Napisz komentarz

Polecane dla Ciebie

Informacje11 września 2019, 22:38,

Pociąg do tańca

Pociąg do tańca

W najbliższą sobotę (14 września br.) Piaseczyńsko-Grójeckie Towarzystwo Kolei Wąskotorowej zaprasza wszystkich lubiących tańczyć Zumbę na wycieczkę kolejką wąskotorową. Do krainy tańca zabierze nas Pani Agnieszka Musioł-Posyniak.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij 2
Przyjdź i baw się razem z nami!

Odjazd pociągu ze stacji Piaseczno Miasto Wąskotorowe o godz. 18.00. Powrót do Piaseczna przewidywany jest ok. godz. 22.00.
Oprócz tańca przewidziany jest także catering (odpłatny) oraz wyśmienita zabawa.

Każdy będzie mógł spróbować swoich sił w tańcu. Zapraszamy.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie