Informacje22 sierpnia 2017, 18:00,

Prezentacja projektów do Budżetu Obywatelskiego na 2018 w UMiG

22 sierpnia 2017 roku w godzinach 18:00 - 20:00 odbędzie się prezentacja projektów do Budżetu Obywatelskiego w Piasecznie. Miejsce: Sala konferencyjna Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno (ul. Kościuszki 5, Piaseczno). Już 1 września rozpocznie się głosowanie na projekty do Budżetu Obywatelskiego w Piasecznie. Poznaj zgłoszone projekty!

PREZENTACJA PROJEKTÓW DO BUDŻETU OBYWATELSKIEGO NA 2018 W UMIG PIASECZNO

UMiG zaprasza mieszkańców Piaseczna na wspólne spotkanie, na którym Pomysłodawcy projektów do Budżetu Obywatelskiego zaprezentują swoje propozycje. Po spotkaniu możliwość rozmowy z Pomysłodawcami. Podczas spotkania Pomysłodawcy wylosują również numery, które otrzymają ich projekty na kartach do głosowania. Po spotkaniu możliwość rozmowy Budżecie Obywatelskim z Pomysłodawcami oraz pracownikami urzędu Miasta i Gminy Piaseczno. Spotkanie promocyjne oraz losowanie projektów odbywa się zgodnie z § 5 Regulaminu Budżetu Obywatelskiego w Piasecznie. https://www.facebook.com/events/862777693871445/

Powiązane tematycznie: projekty pod głosowanie do budżetu obywatelskiego Piaseczno 2018

Informacje4 sierpnia 2017, 12:09,

W centrum Piaseczna przy ul. Sierakowskiego stanie toaleta publiczna

Trwają prace fundamentowe przy budowie miejskiego szaletu obok parkingu przy ul. Sierakowskiego. Pierwsza publiczna toaleta będzie obiektem modułowym, dwustanowiskowym, dostosowanym do potrzeb osób niepełnosprawnych. Komfort użytkowania dawać mają automatyczne zestawy umywalkowe z podajnikami mydła i suszarkami do rąk, a także ogrzewanie podłogowe. Jedna z kabin wyposażona ma być w przewijak dla niemowląt.

W CENTRUM PIASECZNA PRZY UL. SIERAKOWSKIEGO STANIE TOALETA PUBLICZNA

Ściany i dach toalety wyłożone będą płytami elewacyjnymi włóknowo-cementowymi, a dekorację stanowić będzie drewniana konstrukcja. Budżet na ten cel ma zamknąć się, wraz z pracami projektowymi, w kwocie ok. 280 tys. zł. Oddanie do użytku obiektu planowane jest na początku września. Inwestycję prowadzi Gmina Piaseczno.