Informacje22 sierpnia 2017, 18:00,

Prezentacja projektów do Budżetu Obywatelskiego na 2018 w UMiG


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


22 sierpnia 2017 roku w godzinach 18:00 - 20:00 odbędzie się prezentacja projektów do Budżetu Obywatelskiego w Piasecznie. Miejsce: Sala konferencyjna Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno (ul. Kościuszki 5, Piaseczno). Już 1 września rozpocznie się głosowanie na projekty do Budżetu Obywatelskiego w Piasecznie. Poznaj zgłoszone projekty!

PREZENTACJA PROJEKTÓW DO BUDŻETU OBYWATELSKIEGO NA 2018 W UMIG PIASECZNO

UMiG zaprasza mieszkańców Piaseczna na wspólne spotkanie, na którym Pomysłodawcy projektów do Budżetu Obywatelskiego zaprezentują swoje propozycje. Po spotkaniu możliwość rozmowy z Pomysłodawcami. Podczas spotkania Pomysłodawcy wylosują również numery, które otrzymają ich projekty na kartach do głosowania. Po spotkaniu możliwość rozmowy Budżecie Obywatelskim z Pomysłodawcami oraz pracownikami urzędu Miasta i Gminy Piaseczno. Spotkanie promocyjne oraz losowanie projektów odbywa się zgodnie z § 5 Regulaminu Budżetu Obywatelskiego w Piasecznie. https://www.facebook.com/events/862777693871445/

Powiązane tematycznie: projekty pod głosowanie do budżetu obywatelskiego Piaseczno 2018

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje13 sierpnia 2017, 14:00,

Tańce Świata - Harmonium Duo


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

13 sierpnia 2017 roku o godz. 16.00 zapraszamy na koncert letni, w ramach którego będzie można posłuchać Tańców Świata. Miejsce: Park Zdrojowy, amfiteatr, Konstancin-Jeziorna. Wstęp wolny. Argentyńskie tango, rosyjski walc, węgierski czardasz, rumuńska hora, czy wreszcie polski; polonez, mazurek czy kujawiak, to tylko niektóre z tańców, które w wyjątkowej, autorskiej interpretacji wykona akordeonowy duet Harmonium Duo.

TAŃCE ŚWIATA - HARMONIUM DUO

Harmonium Duo - twórczość najwybitniejszych kompozytorów w aranżacji na duet akordeonowy nabiera wyjątkowych walorów, dzięki niezwykłym możliwościom barwowym, brzmieniowym oraz technicznym, jakie dają artystom współczesne akordeony koncertowe. Ta muzyka wciąga słuchacza od pierwszych chwil, i odbierana jest zawsze z wielkim entuzjazmem przez publiczność na wszystkich kontynentach świata. Hubert Giziewski oraz Iwo Jedynecki ukończyli Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawie. Należą do czołówki najwybitniejszych polskich muzyków swojego pokolenia. W czasie wieloletniej edukacji artystycznej zdobyli szereg najwyższych nagród i wyróżnień na wielu prestiżowych festiwalach i konkursach muzycznych w kraju i za granicą.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie