Informacje17 września 2014, 18:00,

Prezentacja książki Elik Aimée pt. Dotyk w Piasecznie

Biblioteka Miasta i Gminy Piaseczno zaprasza na prezentację najnowszej książki Elik Aimée pt. "Dotyk" - erotyki wybór. To czternasta pozycja w dorobku tej dziennikarki, poetki i prozatorki. Tym razem Elik Aimée proponuje czytelnikowi - w krótkich, zwięzłych opowiadaniach, śledzenie procesu dojrzewania emocji, od zwykłej seksualności do prawdziwej miłości. Książkę wzbogacają ilustracje - obrazy prof. Adama Styki. Spotkanie odbędzie się 17 września 2014 roku o godz. 18.00 w Piasecznie, ul. Kościuszki 49. Zapraszamy!

Prezentacja książki Elik Aimée pt. Dotyk w Piasecznie

Informacje15 września 2014, 12:04,

Centrum Medyczne CMP zaprasza do składania ofert na aparat do elektrokoagulacji

Szanowni Państwo, Centrum Medyczne CMP zaprasza wszystkie zainteresowane firmy do składania ofert przetargowych w celu wyłonienia dostawcy aparatu do elektrokoagulacji. Prosimy o zapoznanie się ze specyfikacją przetargową: http://www.cmp.med.pl/pl/na-skroty/2329-przetargi