Informacje12 czerwca 2013, 00:00,

Prezentacja całorocznych dokonań Przystanku Kultura Centrum Kultury w Piasecznie

Przystanek Kultura zaprasza wszystkich mieszkańców Piaseczna na prezentację naszych całorocznych dokonań. Prezentacja odbędzie się w najbliższy weekend 15 i 16 czerwca 2013 roku na Rynku Miejskim / Placu Piłsudskiego w Piasecznie. Zapraszamy w sobotę 15 czerwca w godz. 13.00 – 20.00, natomiast w niedzielę 16 czerwca w godz. 15.00 – 18.00.

PRZYSTANEK KULTURA PIASECZNO

Przystanek Kultura - program prezentacji:

Sobota: na scenie zaprezentują się:
13.00 - 13.30 Piaseczyńska Orkiestra Dęta - dyrygent p. Jan Kostka
13.30 Aktywni po 50-tce „zapraszają na spacer z kijami (Nordic Walking) rozgrzewka na Rynku i spacer po parku – instruktor Gabrysia Helak (przychodzimy z własnymi kijami)
13.40 – 14.00 - teatr £ups! , fr. Spektaklu „Czarownica z Piaseczna” – instruktor Ewa Kłujszo
14.10 – 14.20 – pokaz tańca grupa Im dance – instruktor Kamil Przepiórkowski
14.30 – 15.00 muzyczne zaproszenie na niedzielny koncert w wykonaniu Adriana Zduńczyka i Małgorzaty Duk – Nowosad
15.30- 16.00 - teatr ExPonad w spektaklu dla dzieci „Opowieść o kropelce” – instruktor Anna Kolanowska

Animacje i inne różności w godz. : 13.00 – 16.00
Wszechnica Rodzica – animacje dla dzieci w wieku od 0 do 4 lat
- Zabawy muzyczno – ruchowe poprowadzą instruktorki Wszechnicy Rodzica: Małgorzata Hawryluk, Urszula Wardziak – Antczak . Magdalena Wojewoda i Agnieszka szewczyk
- Diagnostyka logopedyczna w formie krótkich mini-warsztatów – Anna Semczuk
- Strefa Rodzica - Kreatywna Mama i Planszopasja – Anna Baran i Sebastian Ciszewski
Zabawy plastyczne - różnorodne formy kreacji artystycznej przedstawią instruktorzy plastyki : Anna Masłowska ( Tęcza na plecie) Wiesława Płaskocińska ( Papieromania i twórcze zajęcia plastyczno – tech.) Henryka Masłowska ( zajęcia plastyczne dla dzieci , młodzieży i dorosłych), Maciej Zadrąg ( Warsztatowe Kombinacje Plastyczne)
Ceramika - zabawy z gliną i pokaz prac wykonanych na warsztatach ceramicznych – instruktor Ewa Kaczanowska
Ponadto:
Spotkanie z członkiniami Klubu Klasy Kobiet , prezentacje prac artystów malarzy z Grupy Piaseczno, nauka gry w szachy , warsztaty z Akcją Animacją , pokazy i warsztaty w wykonaniu Akademia Nauki Piaseczno
16.00 – 18.00 - wernisaż prac uczestników naszych wszystkich warsztatów i zajęć plastycznych
18.00 – 20.00 – Przystanek Kultura , sala nr. 24 koncert uczniów – prezentacje indywidualne uczestników zajęć muzycznych - instruktorzy: Renata Opala, Artur Liwiński, Piotr Maciak, Piotr Zbrzeźniak , Andrzej Dela, Krzysztof Jaworski , Elżbieta Zawadzka

Niedziela 16 czerwca godz. 15.00 – 18.00
Wielki koncert zespołów muzycznych na zakończenie sezonu - scena na Rynku. Przez cały czas trwania prezentacji będzie można zapoznać się z naszą ofertą na nowy rok szkolny. zapisy już od 19 sierpnia! Serdecznie zapraszamy.
autor/źródło: Olek Ryszka - Przystanek Kultura Centrum Kultury w Piasecznie

Informacje12 czerwca 2013, 00:00,

FESTYN RODZINNY W UWIELINACH zaproszenie

Rada Rodziców, Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz Uczniowie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Uwielinach, serdecznie zapraszają na FESTYN RODZINNY, który odbędzie się w najbliższą sobotę 15 czerwca 2013 roku w godz. 14.00-23.00, na terenie szkół. Organizatorzy informują, że na wszystkich gości czeka moc atrakcji i niespodzianek.
FESTYN RODZINNY W UWIELINACH
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Prażmów