Informacje23 czerwca 2014, 19:00,

Premiera PIOSCENKI w Centrum Kultury Piaseczno

Centrum Kultury w Piasecznie zaprasza na premierę PIOSCENKI, która odbędzie się 23 czerwca 2014 roku o godz. 19.00 w sali Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Scenariusz i reżyseria - Ewa Kłujszo. W kwietniu została powołana do życia nowa grupa teatralna złożona z osób dorosłych pn.: Teatr Po Dwudziestej. Po zaledwie dwóch miesiącach pracy pragną pokazać publiczności krótki program złożony z tekstów i piosenek kilku ich ulubionych autorów, między innymi Wojciecha Młynarskiego i Jeremiego Przybory. Zapraszamy!

Premiera PIOSCENKI w Centrum Kultury Piaseczno