Informacje26 października 2017, 16:39,

Prace Małe zdobywają Pracownie Orange - gratulujemy!


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Miejscowości Bulkowo, Grójec, Kozerki i Prace Małe, jako jedne z 26 lokalizacji w całej Polsce, zostały laureatami 3. edycji programu Pracownie Orange i otrzymają od Fundacji Orange nowoczesną, multimedialną świetlicę dla swojej okolicy. Prace Małe (gmina Tarczyn) zdobyły 13179 głosów. Gratulujemy!

PRACE MAŁE ZDOBYWAJĄ PRACOWNIE ORANGE

O tym, że nowe Pracownie powstaną w Bulkowie, Grójcu, Kozerkach i Pracach Małych zadecydowali sami mieszkańcy, którzy z ogromnym zaangażowaniem przez ponad 2,5 tygodnia głosowali w plebiscycie internautów na pomysły zgłoszone przez grupy inicjatywne z ich miejscowości. Szczegóły oraz lista zwycięzców na stronie: pracownieorange.pl

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje26 października 2017, 17:03,

Nowy skwer przy Młynarskiej w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

W zaniedbanym do tej pory obszarze pomiędzy ul. Warszawską a Młynarską powstaje kolejna przyjazna przestrzeń publiczna. Wydział Utrzymanie Terenów Publicznych wykonał już alejki z kostki oraz oświetlenie. Zamontowane zostały także kosze na śmieci, a wkrótce pojawią się również ławki. Od strony parkingu utworzony zostanie żywopłot, zaś od strony osiedla posadzony będzie szpaler klonów. Drzewa, będą naturalną granicą oddzielającą skwer od osiedla.

NOWY SKWER PRZY MŁYNARSKIEJ W PIASECZNIE

Część centralną nowego skweru stanowić będzie chmura z traw ozdobnych. Wokół niej zaaranżowany zostanie trawnik. Na obrzeżach skweru usytuowane zostaną rabaty z krzewami kwitnącymi oraz rabaty kwiatowe. Przestrzeń skweru uzupełnią jeszcze dodatkowe chodniki, które połączą istniejące alejki z ciągami komunikacyjnymi ulic otaczających skwer. Jeśli aura pozwoli wszystkie prace powinny zakończyć się jeszcze w tym roku.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie