Informacje23 kwietnia 2014, 00:00,

Praca w Poradni Rehabilitacji CMP Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Poradnia Rehabilitacji CMP Piaseczno, nawiąże współpracę z absolwentem lub absolwentką wydziału fizjoterapii. Szukamy osoby chętnej do objęcia dyżurów sobotnich, w dziale fizykoterapii. Jeśli zainteresowała Cię ta propozycja, prześlij nam swoje CV na adres praca@cmp.med.pl z dopiskiem w tytule "Fizykoterapia - soboty". Jeśli wykonujesz ten zawód z powołaniem, może to być szansa na nawiązanie szerszej współpracy w prężnie rozwijającym się i ambitnym zespole fizjoterapeutów.

autor/źródło: Redakcja
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje24 kwietnia 2014, 00:00,

Tadeusz Koss - Wirtualne Muzeum Konstancina


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Konstanciński Dom Kultury zaprasza na spotkanie z cyklu Wirtualne Muzeum Konstancina pt. KONSTANCIN - KĄPIELISKO, które odbędzie się w sobotę 26 kwietnia 2014 roku w siedzibie KDK przy ul. Mostowej 15, Hugonówka. Początek spotkania o godz. 17:00. Wstęp wolny. Zapraszamy chętnych do czynnego udziału w spotkaniu Wirtualnego Muzeum Konstancina.

Wirtualne Muzeum Konstancina

Niekiedy trudno sobie wyobrazić, że dawny Konstancin i jego okolice były letniskiem, do którego przyjeżdżano na plaże by zażywać kąpieli w krystalicznie czystej Jeziorce a następnie posilać się rybami i zupą z raków wyławianych z tej właśnie rzeki. O tym gdzie były plaże, przystanie kajakowe i jak wyglądały spływy Jeziorką oraz kto bywał w Konstancinie i Skolimowie opowie Tadeusz Koss podczas kolejnego spotkania z cyklu „Konstancin-ocalić od zapomnienia” realizowanego w ramach projektu „Wirtualne Muzeum Konstancina”.
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie