Informacje1 kwietnia 2009, 00:00,

Poznaj Wolontariat Zalesie Młodzieżowy Klub Wolontariusza

W 2008 roku, z inicjatywy Ośrodka Pomocy Społecznej w Piasecznie (Bogusława Meissner) i Gimnazjum w Zalesiu Górnym (Wandy Szczycińskiej) przy wsparciu Pawła Jordana ruszył Młodzieżowy Klub Wolontariatu MKW. Opiekunem i koordynatorem Klubu jest Wanda Szczycińska, a siedzibą Gimnazjum w Zalesiu Górnym.

WOLONTARIAT ZALESIE M£ODZIEżOWY KLUB WOLONTARIUSZA

Z przyjemnością informuję, że od 30 marca 2009 roku - Wolontariat Zalesie, ma swój dom w Internecie, w którym znajdziecie m.in. cele i założenia Młodzieżowego Klubu Wolontariusza oraz informacje na temat działań wolontariatu. Zachęcam do odwiedzenia strony internetowej Wolontariatu Zalesie: www.wolontariat-zalesie.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje1 kwietnia 2009, 00:00,

PIASECZNO MA BYć XIX DZIELNIC¡ WARSZAWY

Redaktorzy iTV Piaseczno poinformowali, że od 1 stycznia 2010 roku - Piaseczno zostaje XIX dzielnicą Warszawy... Zachęcamy wszystkich mieszkańców gminy Piaseczno, do zapoznania się z reportażem przygotowanym przez ekipę iTV Piaseczno! Zobaczcie i posłuchajcie: co na ten temat mówią włodarze, samorządowcy oraz mieszkańcy Piaseczna? Co Wy o tym myślicie? Czy według Was to dobra decyzja? Reportaż na ten temat, znajdziecie w nowościach na stronie iTV Piaseczno: www.tvpiaseczno.pl Czekamy na Wasze opinie na ten temat na forum w wątku: nowości na antenie iTV Piaseczno.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno