Popularny: 600 odsłonInformacje12 listopada 2008, 00:00,

POZNAJ PRZEDSZKOLE JęZYKOWE KIDI W USTANOWIE

Przedszkole to drugi dom, dlatego dbamy o to, aby był pełen ciepła, a każdy kto tu przyjdzie, poczuje, że nasza rodzina zrobi wszystko, aby było bezpiecznie, wesoło i radośnie. Stawiamy na wszechstronny rozwój, nie depcząc indywidualności i magii cudownego dzieciństwa. Dominującą formą jest zabawa i jej niezależny, twórczy charakter. Uczymy, jak odnosić sukcesy i radzić sobie z porażkami. Zapewniamy naukę języka angielskiego na wysokim poziomie, aktywne metody pracy, bogactwo imprez i uroczystości oraz smaczne, domowe posiłki.

Zależy nam na tym, by czas spędzony w "Kidi" był okresem pełnym radości, beztroski i nauki przez zabawę, która przygotuje nasze maluchy do pierwszych samodzielnych kroków w szkole.

Przedszkole Językowe Kidi w Ustanowie

Atuty przedszkola językowego Kidi w Ustanowie:

- Duży, przestrzenny budynek o powierzchni całkowitej 706m2 wybudowany specjalnie na potrzeby przedszkola.
- Dobry dojazd, duży parking.
- Przedszkole spełnia wszelkie normy UE takie jak powierzchnia na jedno dziecko minimum 2,4m2, wyjście do łazienki z każdej sali zabaw, liczba toalet, ciągi komunikacyjne itp.
- Duże sale dla dzieci, doświetlone światłem słonecznym.
- Sala o powierzchni 140m2 dedykowana na specjalne imprezy dla dzieci i rodziców.

Przedszkole Językowe Kidi w Ustanowie    Przedszkole Językowe Kidi w Ustanowie
kliknij, aby powiększyć zdjęcia Przedszkola Kidi

- Duży ogród o powierzchni 1000m2, zadaszony taras, zabawki z atestem.
- Możliwość wyjścia do ogrodu bezpośrednio z sal na parterze.
- Własna kuchnia.
- Język angielski metodą Helen Doron.
- Wszystkie zajęcia wliczone w cenę czesnego: rytmika, plastyka, zajęcia teatralne, gimnastyka ogólnorozwojowa, ćwiczenia z logopedą, muzyka, taniec, glottodydaktyka, matematyka na wesoło wg Gruszczyk-Kolczyńska, oraz opieka psychologa.
- Profesjonalna kadra wychowawcza.

Przedszkole Językowe Kidi w Ustanowie    Przedszkole Językowe Kidi w Ustanowie
kliknij, aby powiększyć zdjęcia Przedszkola Kidi

Przedszkole Językowe Kidi

Ustanów (gmina Prażmów)
tel. (022) 243-18-19
kom. (0) 608-71-09-88
mail: przedszkole@kidi.com.pl
strona: www.kidi.com.pl
autor/źródło: Katarzyna Sankowska - Przedszkole Językowe Kidi w Ustanowie
Tematy:Prażmów

Polecane dla Ciebie

Informacje13 listopada 2008, 00:00,

Zobacz koncert Prequel - Muzyczny Piątek Góra Kalwaria

Ośrodek Kultury Góra Kalwaria zaprasza na koncert zespołu PREQUEL, który odbędzie się w ramach cyklu koncertów pod tytułem MUZYCZNE PI¡TKI w Górze Kalwarii. Już w najbliższy piątek 14 listopada 2008 roku, o godzinie 20:00 na scenie Kina Uciecha (ul. Ks. Sajny 14, Góra Kalwaria), będzie można posłuchać muzyki zespołu rockowego z Warki. Wstęp tylko 5 złotych. Przyjdź na piątkowy koncert Prequel w Górze Kalwarii.

PREQUEL

PREQUEL to zespół rockowy z Warki, który powstał w 2006 roku. Zespół Prequel tworzą: Michał Rzeźnik (wokal), Rafał Jagiełło (gitara basowa), Tomasz Szydło (gitara), Karol Bolek (gitara) oraz Tomasz Jagiełło (perkusja). Więcej info: myspace.com/prequelband
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Góra Kalwaria