Informacje2 kwietnia 2009, 00:00,

Poznaj Pasażera portal dla pasażerów komunikacji miejskiej

Po sukcesie serwisu Nasza-Klasa.pl, powstają kolejne serwisy społecznościowe, które próbują zebrać w jednym miejscu, osoby o podobnych zainteresowaniach, lub po prostu które chcą nawiązać nowe znajomości. Codziennie mieszkańcy powiatu piaseczyńskiego dojeżdżają do szkół, swoich firm oraz do sklepów i lokali w Warszawie, korzystając z warszawskiej komunikacji miejskiej m.in. 709, 727, 710, a następnie przesiadają się w kolejne autobusy, tramwaje lub w metro. Spędzamy wiele czasu z tymi samymi ludźmi, których tak naprawdę nie znamy, ale których czasami chcielibyśmy poznać. W związku z tym, pod koniec marca 2009 roku, powstał nowy portal internetowy dla pasażerów komunikacji miejskiej w Warszawie: www.poznajpasażera.pl

Poznaj Pasażera Portal dla Pasażerów Komunikacji Miejskiej w Warszawie

Przystanek, autobus, metro, czy tramwaj nie musi być nudną, anonimową przestrzenią. Publiczny transport, w szczególności komunikacja miejska również może być świetnym miejscem by zawrzeć nowe znajomości. Jeśli chcesz poznać ludzi, z którymi codziennie podróżujesz, to nie trać czasu, tylko wejdź do serwisu www.poznajpasazera.pl Teraz możesz zapoznać osoby, które spotykasz na przystanku, ludzi, obok których siedzisz jadąc autobusem. Korzystając z wyszukiwarki poznasz jeszcze więcej pasażerów, którzy podróżują komunikacją miejską w Warszawie i okolicach.

Zarejestruj się w serwisie www.poznajpasazera.pl i kliknij w linię autobusową, tramwajową lub stację metra i zobacz wszystkich pasażerów, którzy nią jeżdżą. Sam daj się poznać innym pasażerom! Zarejestruj się dodając swoje zdjęcie i zapisz do linii lub konkretnego przystanku. Po zalogowaniu możesz pisać do innych pasażerów, wypowiadać się na forach i dodawać fotografie do swojej galerii. Poznaj pasażerów, z którymi podróżujesz! Zachęcam Was do skorzystania z możliwości tego serwisu.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:

Informacje2 kwietnia 2009, 00:00,

Gmina Tarczyn Koncert Pasyjny w kościele w Leśnej Polanie

Burmistrz Gminy Tarczyn, Parafia w Leśnej Polanie oraz Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie serdecznie zapraszają mieszkańców na koncert pasyjny: POZWÓL MI TWE MęKI ŚPIEWAć. Koncert odbędzie się w niedzielę 5 kwietnia 2009 roku o godzinie 19:00 po Mszy Świętej, w kościele w Leśnej Polanie pod wezwaniem Matki Bożej Królowej Polski.

Chór Liturgiczny Parafii N.M.P Wspomożenia Wiernych w Zalesiu Dolnym

Koncert pasyjny, będzie w wykonaniu Chóru Liturgicznego Parafii N.M.P Wspomożenia Wiernych w Zalesiu Dolnym. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy na koncert.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Tarczyn
Tematy:Tarczyn