Informacje26 lipca 2016, 18:30,

Powstanie Warszawskie - konieczność czy błąd? Debata historyków w Konstancinie-Jeziornie

Prawo i Sprawiedliwość Konstancin-Jeziorna zaprasza wszystkich mieszkańców na wyjątkowe wydarzenie w ramach obchodów 72. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Debata odbędzie się 26 lipca 2016 roku o godz. 18:30 w Centrum Księży Pallotynów w Konstancinie-Jeziornie odbędzie się debata dwóch historyków - Tadeusza Płużańskiego oraz Leszka Żebrowskiego - na temat Powstania Warszawskiego.

POWSTANIE WARSZAWSKIE - KONIECZNOŚĆ CZY BŁĄD? DEBATA HISTORYKÓW W KONSTANCINIE-JEZIORNIE

Temat dyskusji: "Powstanie Warszawskie - konieczność czy błąd?". Spotkanie tradycyjnie poprowadzą radny powiatowy Sergiusz Muszyński oraz reprezentujący młodzieżówkę PiS Martin Świegodziński.

TADEUSZ M. PŁUŻAŃSKI historyk, publicysta, autor książek, prezes Fundacji "Łączka".

LESZEK ŻEBROWSKI historyk, publicysta, autor książek, pionier badań nad Narodowymi Siłami Zbrojnymi.

Informacje30 lipca 2016, 10:00,

Pokemon GO - złap je z Biblioteką

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno zaprasza na wspólne granie w Pokemon GO. Miłośników literatury natomiast zapraszamy do naszej Biblioteki po książki o przygodach Asha i Pokemonów. Spotykamy się 30 lipca 2016 roku o godz. 10.00 na Rynku w Piasecznie.

POKEMON GO - ZŁAP JE Z BIBLIOTEKĄ